ruxus – Solana пов’язала злом із провайдером гаманців Slope

134

Проведене командою Solana розслідування злому тисяч криптовалютних гаманців показало, що адреси, що торкнулися атакою, були «в якийсь момент створені, імпортовані або використовувалися в мобільних додатках Slope».

До цього розробники Solana повідомилищо злом викликаний не помилкою в основному коді блокчейна, а пов’язаний із програмним забезпеченням, що використовується «декількома популярними гаманцями».

Співзасновник Solana Labs Анатолій Яковенко написав, що кожен, хто колись імпортував сід-фразу у Slope, може вважати її скомпрометованою.

У заяві Slope йдеться, що низка гаманців проекту скомпрометована і команда активно розслідує інцидент. У розробників є кілька гіпотез, проте конкретну причину злому вони не назвали.

У Slope закликали всіх користувачів створити нові гаманці з іншими сід-фразами та перевести свої активи на них.

Представники проекту Phantom, клієнти якого також постраждали від злому, заявили, що у них є підстави вважати, що виявлений експлойт пов’язаний саме зі Slope. Вони порадили користувачам перевести активи на нові гаманці інших провайдерів.

Деякі спеціалісти зазначають, що Slope міг зберігати сид-фрази користувачів на своїх централізованих серверах, які згодом скомпрометували зловмисники.

Представник Slope заявив CoinDesk, що команда не зберігає «ніякі персональні дані на централізованому сервері». Однак пізніше він сказав, що це твердження є некоректним.

Розслідування триває, наголосили у Solana.

Нагадаємо, на початку серпня невідомі отримали доступ до коштів власників близько 8000 гаманців на базі Solana та вивели мільйони доларів.

Читайте биткоин-новости ForkLog у нашому Telegram — новини криптовалют, курси та аналітика.

Знайшли помилку у тексті? Виділіть її та натисніть CTRL+ENTER

Source link