ruxus – Тайський SCBX відмовився від поглинання криптобіржі Bitkub за $500 млн

44

Фінансовий конгломерат SCBX Group вийшов з угоди щодо придбання криптовалютої біржі Bitkub за $500 млн. Власник найстарішого банку Таїланду Siam Commercial Bank послався на нормативні причини, повідомляє Kaohoon.

“В даний час Bitkub знаходиться в процесі вирішення різних проблем відповідно до рекомендацій і розпоряджень Комісії з цінних паперів і бірж Таїланду, з неясними термінами усунення недоліків”, – йдеться в заяві SCBX.

Про придбання групою 51% акцій біткоін-біржі за 17,85 млрд тайських бат (~$536 млн на той момент) повідомили у листопаді 2021 року. Сторони планували закрити операцію у першому кварталі поточного року, покупцем виступала структура SCB Securities (SCBS).

У компанії заявили, що останні місяці провели комплексну перевірку Bitkub, визнали потенціал платформи та визначили можливі напрямки розвитку спільного бізнесу.

У ході інспекції SCBS не виявила суттєвих проблем, які б не можна було виправити. Однак, беручи до уваги претензії Комісії до біржі, сторони дійшли згоди про розірвання угоди.

На тлі повідомлення токен Bitkub Coin (KUB) обвалився з рівнів вищим за $2 до $1,62 — більш ніж на 20%. Після відновлення монета торгується близько $1,76 (CoinGekco). Капіталізація активу становить близько $159 млн, у загальному рейтингу за показником він знаходиться на 199 місці.

Дані: CoinGekco.

Нагадаємо, у липні в Таїланді припинило роботу підрозділ кріптобіржі Huobi. Платформа так і не змогла привести діяльність у відповідність до вимог регулятора.

Читайте биткоин-новости ForkLog у нашому Telegram — новина криптовалют, курси та аналітика.

Знайшли помилку у тексті? Виділіть її та натисніть CTRL+ENTERSource link