Технологія блокчейн залишається одним із найбільш гарячих трендів серед фінансових, державних та комерційних організацій у всьому світі. Журнал ForkLog пропонує огляд найцікавіших останніх ініціатив.
У ПАР запустять доставку води на блокчейні
Південноафриканська компанія H20 Securities привернула $150 млн від GEM Digital шляхом продажу токена H20N, що забезпечує постачання прісної води за допомогою блокчейну.
“Вода – найважливіший товар на землі, і наше управління нею має вирішальне значення для людства”, – заявив глава H20 Securities Джуліус Стайн.
На його думку, поєднання сильних сторін традиційних та децентралізованих фінансів забезпечить доступне та швидке водопостачання.
Shell запустила блокчейн-платформу для торгівлі паливом
Нафтова компанія Shell запустила платформу Avelia на базі блокчейну для продажу вуглецево-нейтрального авіаційного палива. Про це повідомляє Business Green.
Ініціатива запущена у співпраці з консалтинговою фірмою Accenture та турагентством Amex FMT.
Платформа об’єднає постачальників вуглецевих кредитів на авіапаливо, авіакомпанії та вантажоперевізників у єдиній екосистемі. Блокчейн забезпечить безпеку та прозорість даних.
Продаж вуглецевих кредитів сприятиме «декарбонізації» сектору та переходу авіакомпаній на екологічне паливо.
Італія виділить $46 млн на блокчейн-проекти
Міністерство економічного розвитку Італії виділить $46 млн як державні субсидії для компаній, які розробляють проекти на базі блокчейну.
Прийом заявок стартує у вересні 2022 року. Кожна компанія може розраховувати на суму від 500 000 до 2 млн. євро за умови, що кошти будуть використані в конкретних секторах, наприклад охороні здоров’я.
Міністр економічного розвитку Італії Джанкарло Джорджетті пояснив, що уряд заохочує модернізацію виробничих систем за допомогою моделей управління, які стають все більш взаємопов’язаними, ефективними, безпечними і швидкими.
Tata Steel впровадить блокчейн для відстеження поставок сталі
Британська сталеливарна компанія Tata Steel уклала угоду про співпрацю зі стартапом iov42 для роботи над блокчейн-рішенням для відстеження ланцюжків постачання сталі.
Однією з основних цілей ініціативи є цифровий паспорт, що передбачає отримання зворотного зв’язку від клієнтів Tata Steel.
Менеджер з розробки нових продуктів компанії Річард Кларк розповів, що фірма вивчить можливості блокчейну «для подолання перешкод» у сталеливарному бізнесі.
Читайте биткоин-новости ForkLog у нашому Telegram — новини криптовалют, курси та аналітика.
Знайшли помилку у тексті? Виділіть її та натисніть CTRL+ENTER
[ad_2]
Source link