ruxus – У Instagram з’явиться детектор наготи в приватних чатах

100

Компанія Meta розпочала розробку системи розпізнавання наготи на фото, відправлених у особисті повідомлення до Instagram. Про це пише The Verge.

Дослідник Алессандро Палуцці опублікував у своєму Twitter скріншот, який демонструє функцію «Захист від наготи». За його даними, технологія приховує фотографії з оголеними частинами тіла та дає користувачам вибір, відкривати їх чи ні.

Повідомлення про роботу функції «Захист від наготи». Дані: Алессандро Палуцці у Twitter.

Meta підтвердила, що функція знаходиться на початковому етапі розробки.

За словами представників компанії, технологія має захистити користувачів від оголених фотографій чи інших небажаних повідомлень. У Meta наголосили, що не зможуть переглядати зображення чи ділитися ними з третіми особами.

«Ми тісно співпрацюємо з експертами для забезпечення гарантій, що нові функції збережуть конфіденційність людей і нададуть їм контроль над повідомленнями», — заявив представник компанії.

У Meta пообіцяли поділитися докладною інформацією про функцію в найближчі кілька тижнів, коли розпочнеться тестування.

У компанії також зазначили, що «Захист від наготи» схожий на опцію «Приховані слова», занедбану у квітні 2021 року. Вона дозволяє користувачам фільтрувати запити на листування. Якщо останній містить вибране слово фільтра, повідомлення автоматично поміщається в приховану папку. Такі запити не видаляються повністю, користувач може вирішити сам, читати їх чи ні.

Нагадаємо, у липні 2022 року влада Великобританії підтримали ідею сканування смартфонів користувачів на наявність CSAM-матеріалів.

У грудні 2021 року Apple додала до iOS 15.2 функцію виявлення інтимних фотографій у повідомленнях.

Підписуйтесь на новини ForkLog у Telegram: ForkLog AI – Всі новини зі світу ІІ!

Знайшли помилку у тексті? Виділіть її та натисніть CTRL+ENTER[ad_2]

Source link

" " " "