ruxus – У США у майнерів запитали дані про вплив на екологію

64

Члени Комітету з енергетики та торгівлі Палати представників США направили чотирьом майнінговим компаніям запит на надання даних про вплив їхньої діяльності на навколишнє середовище.

Йдеться про Core Scientific, Riot Blockchain, Marathon Digital та Stronghold Digital. Усі перелічені фірми мають громадський статус.

«Технологія блокчейн має величезні перспективи, які можуть зробити нашу особисту інформацію безпечнішою, а економіку ефективнішою. Однак енергоспоживання та програмне забезпечення, необхідні для підтримки криптовалют на основі [Proof-of-Work]можуть у деяких випадках створювати серйозні зовнішні ефекти у вигляді шкідливих викидів та надлишкових відходів», – зазначили автори листа.

Вони зажадали від майнерів повідомити, як кожен із них пом’якшує негативний вплив на екологію. Компанії також повинні вказати кроки, які вони роблять для зменшення впливу на енергосистему.

У грудні 2021 року сенатор США Елізабет Уоррен запросила у майнінгової компанії Greenidge Generation докладні дані про діяльність. На її думку, споживання електроенергії при видобутку біткоїну “порівняно з показниками Данії, Чилі, Аргентини та штату Вашингтон”.

Раніше фірма зіткнулася зі звинуваченнями у негативному впливі на екологію. У 2022 році Верховний суд Нью-Йорка відхилив претензії захисників довкілля до Greenidge.

Нагадаємо, у квітні 2022 року нижня палата Законодавчих зборів штату Нью-Йорк підтримала мораторій на майнінг з використанням електроенергії, що генерується з вуглецевих джерел. Пізніше законопроект отримав підтримку місцевого Сенату.

Віталік Бутерін, генеральний партнер Castle Island Ventures Нік Картер та інші учасники спільноти розкритикували документ.

Читайте биткоин-новости ForkLog у нашому Telegram — новини криптовалют, курси та аналітика.

Знайшли помилку у тексті? Виділіть її та натисніть CTRL+ENTERSource link