ruxus – У Synthetix запропонували випустити всього 300 млн SNX

95

Засновник DeFi-платформи Synthetix Кейн Уорвік виніс на обговорення співтовариства пропозицію щодо встановлення для токена управління SNX фіксованої межі емісії в 300 млн. монет.

На думку Уорвіка, інфляційна модель ефективно спрацювала під час запуску протоколу.

«Тепер, коли проект отримує значний і зростаючий комісійний дохід від атомарних свопів і безстрокових деривативів, настав час згорнути інфляцію», – зазначив він.

Уорвік нагадав, що у 2019 році ухвалено рішення про припинення випуску токенів через чотири роки. За встановленого рівня інфляції у 2% загальна емісія становила б 250 млн SNX.

Однак подальші управлінські рішення внесли зміни до цих параметрів, і до загальної пропозиції в 300 млн SNX протокол наблизиться за кілька тижнів.

«З одного боку, інфляція перерозподіляє право власності на мережу серед тих, хто бере участь у стейкінгу, але водночас знижує дохідність комісійних, виражену в доларах з часом. Проблема в тому, що це створює постійний тиск на ціну SNX», — пояснив Уорвік.

Він додав, що зафіксувавши пропозицію в 300 млн токенів, платформа гарантує зростання прибутковості комісій у доларах.

“Крім того, мем 300 занадто хороший, щоб його упускати”, – сказав він.

Загальна пропозиція SNX становить 293,25 млн. токенів. Згідно з ініціативою Уорвіка, випуск активу триватиме ще десять циклів з емісією 674 873 SNX на тиждень, доки не досягне межі.

Він оптимістично оцінив шанси ухвалення його ідеї на тлі початку обговорення. Офіційно пропозицію щодо покращення Synthetix (SIP) засновник протоколу планує внести наступного тижня.

За даними DeFi Llama, TVL платформи становить $522 млн. Протокол займає 25 місце у рейтингу за цим показником.

На момент написання SNX торгується на рівнях близько $3,3. За останні 24 години токен подорожчав майже на 9% (CoinGecko). Курс монети досяг максимуму на позначці $28,53 у лютому 2021 року.

Нагадаємо, у освітніх картках ForkLog розібрався, що таке токени управління, як їх отримати і для чого вони використовуються.

Читайте биткоин-новости ForkLog у нашому Telegram — новина криптовалют, курси та аналітика.

Знайшли помилку у тексті? Виділіть її та натисніть CTRL+ENTER[ad_2]

Source link