ruxus – Учасник атаки на Mango Markets заробив ще $100 000 на мем-токені Mango Inu

91

Один із учасників атаки на DeFi-платформу Mango Markets на базі Solana похваливсяЩо заробив $100 000 за півгодини, запустивши мем-токен Mango Inu.

12 жовтня невідомі вивели із протоколу цифрові активи на суму близько $116 млнманіпулюючи ціновими оракулами.

15 жовтня користувач Авраам Айзенберг [Avraham Eisenberg] зізнався, що входив до групи, що реалізувала експлойт. Він вважає, що у її діях не було нічого протизаконного.

Однак, оскільки внаслідок втрати коштів платформа стала неплатоспроможною, Айзенберг домовився про мирову угоду із поверненням частини активів.

Спільнота Mango Markets підтримало домовленість, згідно з якою хакери повернули $69 млн, залишивши собі $47 млн ​​як винагороду. Команда платформи запропонувала план виплати компенсацій постраждалим користувачам.

23 жовтня Айзенберг повідомив, що запустив «шиткоін під назвою Mango Inu і абсолютно не просував його». Всього за півгодини роботи купили токени на суму понад $250 000.

«Ми ще так далеко від дна. Для ясності, якщо ви придбаєте це, то обов’язково втратите всі свої гроші», – зазначив він.

За його словами, заробити вдалося лише $100 000, оскільки сам Айзенберг “забув використовувати флешботи”. Свою операцію він знову назвав «абсолютно легальною», із чим деякі коментатори не погодилися.

«Якою частиною [она незаконна]? Mango Inu безперечно не є цінним папером (немає маркетингу тощо), не давалося жодних обіцянок, просто відкриті ринкові транзакції з ліквідністю», — парирував Айзенберг.

На його думку, “експлойт ботів – це правильно”.

Нагадаємо, CEO криптобіржі FTX Сем Бенкман-Фрід, коментуючи атаку на Mangoзазначив, що вивести кошти дозволила не неправильна робота оракулів, а недоліки системи оцінки ризиків на платформі.

Читайте биткоин-новости ForkLog у нашому Telegram — новини криптовалют, курси та аналітика.

Знайшли помилку у тексті? Виділіть її та натисніть CTRL+ENTER

Source link