ruxus – Укрзалізниця запустити до Кишинева “Потяг до перемоги”

31

getty images

АТ “Укрзалізниця” з 5 листопада запустити культовий “Потяг до перемоги” за маршрутом №351/352 Київ – Кишинів (Молдова).

Про це повідомляє прес-служба АТ “Укрзалізниця” у Telegram.

З Києва поїзд вирушатиме о 17:02 та прибуватиме до столиці Молдови о 10:38. Назад рейс буде відправлятися о 17:45 та прибуватиме до Києва о 11:48

“Вагоні “Потяг до Перемоги” – це розписані українськими митцями вагони, які пройшли капітально-відновлювальний ремонт на потужностях Укрзалізниці під час війни та обладнані за новими стандартами екіпірування. Кожен із 7 вагонів присвячено тимчасово окупованій (на момент старту проекту) території України та подвигам українців, які чинять опір окупантам”, – йдеться у повідомленні.

“Потяг до победи” протягом двох місяців подорожував усіма регіонами України від Ужгорода до Харкова та від Києва до Одеси, а також став місцем спеціального брифінгу держсекретаря США Ентоні Блінкена.

Проект є спільною ініціативою Укрзалізниці та Gres Todorchuk під кураторством Каті Тейлор.

Нагадаємо:

Укрзалізниця відкрила продаж квитків глибиною 20 днів на нові поїзди міжнародного сполучення.

Укрзалізниця презентувала оновлено графік руху поїздів: ним передбачено 14 нових рейсів, серед яких 4 поїзди міжнародного сполучення до Кишинева, Перемишля, Хелма та Відня, 4 запроваджені протягом 2022 року нові рейси Інтерсіті+, а також 58 оптимізованих рейсів по Україні та за кордон.

Source linkSource link