ruxus – Вісник інституціоналу: Injective Protocol залучив $40 млн, а Fractional – $20 млн

182

Криптовалютна індустрія приваблює дедалі більше інституційних гравців. Про це говорять і нові інвестиції в інфраструктуру, і все більш пильна увага, яку компанії виявляють до біткоїну як класу активів. Найважливіші події останніх тижнів – в огляді ForkLog.

DeFi-проект Injective Protocol залучив $40 млн від Алана Ховарда та Jump Crypto

DeFi-протокол Injective Protocol залучив $40 млн у рамках раунду фінансування на прискорення впровадження та розвитку Web3.

У раунді брали участь Brevan Howard Digital мільярдера Алана Ховарда та Jump Crypto.

“Ми хочемо бути в найкращому становищі під час ведмежого ринку, щоб створювати та підтримувати нових розробників та використовувати ці можливості”, – заявив засновник проекту Ерік Чен.

Залучені кошти Injective Protocol спрямує на розвиток екосистеми проекту, токена INJ та Web3-технологій.

Платформа управління NFT-медіа Pinata залучила $21,5 млн

Орієнтована на NFT платформа розповсюдження мультимедіа Pinata залучила $21,5 млн від Pantera Capital, Greylock та інших інвесторів.

За словами співзасновника та CEO Pinata Кайла Тута, цю суму склали раунди фінансування Серії А на $18 млн та посівної на $3,5 млн.

Провідними інвесторами виступили Pantera Capital, Greylock і Offline Ventures за участю Volt Capital, OpenSea, а також Alchemy.

Залучене фінансування спрямують на збільшення команди та покращення інфраструктури, щоб вона стала «швидшою, стабільнішою і могла підтримувати NFT наступного покоління».

Компанія надає інфраструктуру на основі протоколу IPFS для створення та підтримки NFT-маркетплейсів, метавсесвітів, Web3-додатків та інших криптопроектів.

Платформа дозволяє керувати медіафайлами та монетизувати їх на широкій лінійці блокчейнів, включаючи Ethereum, Solana, Polygon, Avalanche та Algorand.

Серед клієнтів фірми низка відомих учасників індустрії, включаючи OpenSea, DraftKings, Protocol Labs та Yuga Labs. Загальна кількість користувачів платформи досягла 240 тисяч.

NFT-платформа Fractional залучила $20 млн

Платформа Fractional для фракціонування NFT змінила назву Tessera. Компанія також оголосила про закриття раунду фінансування Серії А на $20 млн.

Його очолила Paradigm. Серед учасників: Focus Labs, Uniswap Labs Ventures, E Girl Capital, Yunt Capital та понад 50 бізнес-ангелів.

За словами CEO Tessera Енді Чорліан, колишня назва “не закріпилася в умах користувачів”, незважаючи на його очевидність.

Він розповів, що йдеться не просто про зміну імені, а й новий підхід до колективного права власності на цифрові колекційні предмети. У новій ітерації протоколу платформа має намір запропонувати частки у вигляді NFT.

CreatorDAO отримала $20 млн інвестицій від a16z, Initialized Capital та Періс Хілтон

Децентралізована організація CreatorDAO, яка надає фінансову та технологічну підтримку авторам залучила $20 млн під час посівного раунду фінансування.

Його очолили венчурні фонди a16z та Initialized Capital. Серед інших інвесторів – 2 Ventures, M13, Audacious Ventures, 6th Man Ventures, Abstract Ventures, SV Angel, а також Періс Хілтон та дует The Chainsmokers.

CreatorDAO інвестує в авторів в обмін на процент від своїх майбутніх доходів.

Стартап .bit залучив $13 млн для розвитку спільноти

Блокчейн-стартап. закрив раунд фінансування Серії А на суму $13 млн за участю CMB International, HashKey Capital, QingSong Fund, GSR Ventures, GGV Capital та SNZ.

Залучені кошти спрямують на розширення команди та партнерських відносин, а також на розвиток спільноти.

Одне з головних поточних завдань проекту — домогтися прийняття доменів .bit серед ДАТ.

Команда також повідомила про реєстрацію понад 110 000 облікових записів з приблизно 38 000 криптовалютних адрес.

Tiger Global приєднався до інвестицій у геймерський стартап на $12 млн

Розробник блокчейн-інфраструктури для геймерів Lysto залучив $12 млн у ході раунду фінансування, що передує Серії А.

Його очолили венчурні компанії Square Peg, Beenext та Hashed. До інвесторів також увійшли Tiger Global, Better Capital, колишній технічний директор Coinbase Баладжі Срінівасан, партнер Pantera Capital Пол Вередітакіт, співзасновник Flipkart Бінні Бансал, співзасновники CoinGecko Боббі Онг і ТМ Лі.

У рамках операції партнер Square Peg Тушар Рой став членом ради директорів Lysto.

Стартап надає геймерам інструменти для перевірки облікових даних у блокчейні. Отримані інвестиції команда проекту витратить розробку так званого протоколу доказу гри (Proof-of-Play). Він допоможе геймерам оцифровувати облікові дані в мережі, використовуючи їх як онлайн-сертифікати для створення команд та участі у турнірах.

Протокол Lysto зараз працює на Polygon у стадії бета-тестування. За словами засновника та CEO Lysto Садіка Ахамеда, у майбутньому проект планує підтримувати майже всі блокчейни. Розширення розпочнеться з Solana, ImmutableX та Flow.

Ахамед додав, що Lysto обслуговує як Web3, так і веб-геймерів, що дозволяє традиційним гравцям перевіряти свої облікові дані через протокол.

DeFi-проект Unstoppable Finance залучив 12,5 млн євро

Венчурна фірма Lightspeed Venture Partners очолила раунд фінансування Серії A стартапу Unstoppable Finance на суму 12,5 млн євро ($12,8 млн).

У ньому також брали участь Speedinvest, Rockaway Blockchain Fund, Backed VC, Inflection, Discovery Ventures, Fabric Ventures та Anagram.

Проект готується до запуску некастодіального криптогаманця DeFi Ultimate з можливістю прямого підключення до протоколів доходності та децентралізованих бірж.

Інвестиції дозволять стартапу розширити присутність на ринку США. За їхніми даними, у списку очікування перебуває понад 300 000 попередніх реєстрацій.

Спочатку запущений на блокчейні Solana як iOS-додатки на території ЄС Unstoppable Finance планує реалізувати сумісність із Ethereum пізніше у 2022 році та запустити Android-версію гаманця.

Binance Labs інвестувала в інфраструктурний проект Ankr

Провайдер Web3-інфраструктури Ankr залучив стратегічні інвестиції від венчурного підрозділу біткоін-біржі Binance

Ankr направить кошти на вдосконалення RPC-сервісу та розробку стека інструментів розробника, включаючи Liquid Staking SDK, Web3 Gaming SDK та App Chains As Service.

Згідно з заявою, інвестиції Binance Labs на нерозкриту суму пролунали після значного внеску провайдера в розвиток та підтримку екосистеми BNB Chain.

Команда Ankr створила основну інфраструктуру мережі, включаючи апгрейд клієнта Erigon, оновлення архівної ноди для блокчейну та розв’язання масштабування BNB Application Sidechain (BAS).

ЗМІ дізналися про плани Messari залучити інвестиції при оцінці $300 млн

Команда Messari перебуває у процесі залучення $35 млн. Оцінка аналітичної компанії за підсумками раунду може зрости до $300 млн, повідомили джерела The Block.

Засновник компанії Райан Селкіс відмовився коментувати можливий раунд. Він підкреслив, що компанія не потребує грошей і «жодного разу не витратила жодного центу капіталу інвесторів при масштабуванні до 130 осіб».

«Ми продовжуємо будувати найбільший криптоінформаційний бізнес за підпискою та зосереджені на підготовці до випуску набору нових продуктів на Mainnet [конференция, организованная Messari] у вересні цього року», – заявив Селкіс.

Також на ForkLog:

  • CoinFund запустила фонд на $300 млн. для інвестицій у Web3-проекти.
  • Shima Capital запустила венчурний фонд із Web3-фокусом на $200 млн.
  • LongHash Ventures створила фонд на $100 млн із фокусом на Web3.

Читайте биткоин-новости ForkLog у нашому Telegram — новини криптовалют, курси та аналітика.

Знайшли помилку у тексті? Виділіть її та натисніть CTRL+ENTER

[ad_2]

Source link

" " " "