ruxus – Вісник інституціоналу: Limit Break залучив $200 млн, а Wolf3D – $56 млн

177

Криптовалютна індустрія приваблює дедалі більше інституційних гравців. Про це говорять і нові інвестиції в інфраструктуру, і все більш пильна увага, яку компанії виявляють до біткоїну як класу активів. Найважливіші події останніх тижнів – в огляді ForkLog.

Розробник мобільних ігор Limit Break залучив $200 млн

Студія Limit Break під час двох інвестраундів залучила $200 млн. Команда планує включити елементи Web3 в модель Free-to-Play (F2P) розрахованих на багато користувачів онлайн-ігор для мобільних пристроїв.

Інвестраунди очолили Paradigm, Standard Crypto та CEO Mino Games Джош Баклі. Кошти також надали FTX, Coinbase та Positive Sum.

За допомогою Web3 стартап планує трансформувати F2P у модель Free-to-Own. Вона передбачає можливість безкоштовного випуску користувачами генезис-NFT.

Limit Break заснували колишні CEO та CTO фірми Machine Zone Габріель Лейдон та Хелберт Накагава. Студія відома такими бестселерами, як Game of War, Mobile Strike та Final Fantasy: XV.

ЗМІ: Animoca Brands залучив $100 млн від Temasek

За даними джерел Bloomberg, оператор блокчейн-ігор Animoca Brands залучив $100 млн у формі конвертованих облігацій, які придбає фірма Temasek, що належить владі Сінгапуру.

Сторони відмовилися коментувати інформацію агентства.

Гонконзька фірма є видавцем низки ігор на кшталт The SandboxCrazy Kings та Crazy Defense Heroes, а також цифрових продуктів на основі інтелектуальної власності.

Платформа аватарів для метавсесвітів Wolf3D залучила $56 млн від a16z

Ready Player Me, що стоїть за платформою, стартап Wolf3D закрив раунд фінансування Серії B на $56 млн.

Його очолила Andreessen Horowitz (a16z) за участю Konvoy Ventures, Collab Currency, Plural Platform, Hartbeat Ventures, співзасновника Roblox Девіда Басзукі та співзасновника Twitch Джастіна Кана.

До кінця 2022 року стартап розраховує збільшити чисельність фахівців удвічі – з 50 до 100.

Wolf3D відома створення системи аватарів для Tencent, Wargaming, Huawei, Verizon і HTC.

Для формування бази даних осіб для Ready Player Me фірма відсканувала понад 20 тисяч людей за допомогою близько 100 камер.

Користувачі можуть безкоштовно створювати аватари на платформі, а розробники – інтегрувати Ready Player Me додатків і без витрат отримувати готові до використання напрацювання. Серед 3252 клієнтів стартапу VRChat, Spatial, Hiber, Pixelynx, Adidas, RTFKT та Dior.

Японська «дочка» Animoca Brands залучила $45 млн при оцінці $500 млн

Animoca Brands Japan залучила $45 млн від материнської компанії та одного з найстаріших банків країни Mitsubishi UFJ Financial Group, Inc.

Попередня оцінка фірми становила $500 млн. Згідно з повідомленням, фінансування поділено порівну між двома інвесторами.

Залучені кошти використовують для отримання ліцензій на «популярні об’єкти інтелектуальної власності», розвиток внутрішніх можливостей та просування Web3.

Розробник Web3-ігор Xterio залучив $40 млн

Видавець, що базується в Швейцарії, Web3-ігор Xterio залучив $40 млн. Раунд фінансування очолили FunPlus, Makers Fund, FTX Ventures та XPLA.

У ньому також взяли участь Animoca Brands, HashKey, Foresight Ventures, Infinity Ventures Crypto та Matrix Partners. Для залучення коштів використовувалась модель SAFT.

Співзасновник Xterio Джеремі Хорн розповів, що оцінка стартапу досягла $300 млн.

Залучені кошти спрямують на розробку мобільних та браузерних Web3-ігор, а також наймання персоналу. Зараз у Xterio налічується 60 співробітників, зокрема екс-менеджери Electronic Arts, Activision Blizzard, Krafton та FunPlus.

Платформа для Web3-розробників Thirdweb залучила $24 млн

Команда, що стоїть за платформою для розробників Web3-додатків Thirdweb, закрила раунд фінансування Серії А на $24 млн при оцінці $160 млн. Його очолила Haun Ventures екс-партнерки a16z Кеті Хаун.

Інвестиції також надали Coinbase Ventures, Shopify, Protocol Labs, Shrug VC та партнер Kleiner Perkins Джозеф Лейкоб.

Залучені кошти спрямують на наймання фахівців та інтеграцію Cosmos, Near, Flow та Solana на додаток до Ethereum, Avalanche та Fantom.

Thirdweb пропонує смарт-контракти, що пройшли аудит, які дозволяють створювати і безпечно розгортати децентралізовані додатки, а також керувати відповідною аналітикою.

За даними компанії, за останні дев’ять місяців понад 55 тисяч розробників використовували її інструменти для створення програм.

Web3-конкурент Twitch залучив $12,9 млн від Pantera Capital

Децентралізований відеострімінг Stacked залучив $12,9 млн у рамках раунду фінансування Серії А.

Його очолила Pantera Capital за участю GFR Fund та венчурного підрозділу материнської компанії Yahoo! Japan.

Стартап прагне надати децентралізовану альтернативу YouTube від Alphabet та Twitch від Amazon. Команда має намір залишати творцям контенту більшу частину доходу, а також забезпечувати право власності на платформу через токен управління. Актив можна заробляти у сервісі.

Залучені кошти спрямують на маркетинг, придбання контенту, наймання персоналу та розширення бізнесу в Латинській Америці, Індії та Південно-Східній Азії.

Топ-менеджери з Galaxy Digital та Genesis запустять криптофонд на $500 млн

Група керівників з Galaxy Digital, Genesis та Convex Trading подали заявку до Комісії з цінних паперів та бірж США на реєстрацію DBA Crypto Fund I LP в обсязі $500 млн.

Компанія ще не залучила гроші.

Генеральними партнерами структури стали співголова відділу інвестицій Galaxy Digital Майкл Джордан, голова відділу деривативів Genesis Джошуа Лім, колишній віце-президент Genesis з трейдингу Рошун Патель, а також CEO та співзасновник Convex Trading Шейн Барратт.

В Axios звернули увагу, що фонд очолять фахівці з компаній, які постраждали в результаті краху Terra та виникнення проблем у хедж-фонду Three Arrows Capital.

Також на ForkLog:

Читайте биткоин-новости ForkLog у нашому Telegram — новини криптовалют, курси та аналітика.

Знайшли помилку у тексті? Виділіть її та натисніть CTRL+ENTER

[ad_2]

Source link