ruxus – Влада США повідомила про «питання» до керівництва Celsius

181

Управління піклувальників США заявило про список питань про діяльність Celsius Network, фінансовий стан платформи, а також про обставини оголошення про банкрутство. Це випливає з судових документів.

Федеральне відомство при Мін’юсті США клопотало про призначення незалежного експерта для розслідування неспроможності Celsius. Подібна процедура застосовувалась у таких гучних справах, як Enron і Lehman Brothers.

Ініціатива може вирішити «істотні проблеми прозорості — подолати розрив між кредиторами та боржниками, зміцнивши довіру до інформації, наданої для успішної реорганізації».

«Серед клієнтів, зацікавлених сторін та громадськості немає реального розуміння щодо типу чи фактичної вартості криптовалюти, яка перебуває у боржників, або де вона зберігається. Необхідний незалежний експерт, який проведе розслідування та подасть звіт у чіткій та зрозумілій формі про бізнес-модель боржників, їх операції, інвестиції, кредитну діяльність та природу клієнтських рахунків», – йдеться у документі.

Відомство звернуло увагу на випадок кредитування Celsius третьою стороною без уточнення деталей угоди — хто був кредитором, яке забезпечення чи вид позики видано. Операцію здійснили після того, як партнер повідомив про неможливість повернення застави.

«У декларації [CEO Алекса] Машинського немає опису типів претензій, які боржники можуть пред’явити, немає пояснення, чому не було запитано звернення до суду», – Вказується в клопотанні.

Чиновники вважають призначення незалежного експерта найкращим кроком на користь кредиторів та власників цінних паперів, незважаючи на надання запитаної відомством інформації.

У комітеті кредиторів Celsius заявили, що не заперечують проти цього, але нарікали, що ініціатива призведе до додаткових «багатомільйонних» витрат.

Розслідування третьою стороною також міститиме розгляд тверджень про «шахрайство, нечесність, некомпетентність, неправомірні дії та недбалість».

Раніше комітет кредиторів назвав «порожніми та хибними» запевнення Машинського, який він дав за кілька днів до заморозки активів клієнтів.

Комітет також заявив, що має намір домогтися від суду застосування Правила 2004 у рамках «широкомасштабного розслідування». Воно передбачає надання свідчень зацікавленими сторонами та подання документів у процесі аналогічно тому, як це відбувається у провадженні за цивільними позовами.

Нагадаємо, 13 липня Celsius подала до суду Нью-Йорка заяву про неспроможність відповідно до Глави 11 Кодексу США про банкрутство. Компанія повідомила, що її зобов’язання перевищують активи, що перебувають на балансі. майже на $1,2 млрд.

19 липня компанія представила план реорганізації бізнесу. Він передбачає спрямування прибутку дочірньої майнінгової компанії на відшкодування втрат користувачам та виплати кредиторам. До цього Celsius Mining подала в SEC заявку на проведення IPO.

17 серпня суд дозволив Celsius продати здобуті біткоїни покриття витрат.

Згідно з останньою оцінкою, «дірка» у балансі Celsius Network становила $2,85 млрд. З серпня по жовтень платформа втратить $137 млн ​​через інвестиції в майнінговий бізнес і витрати на реструктуризацію, повністю вичерпавши запас готівкових коштів.

Днями Financial Times повідомила про втручання Машинського у реалізацію торгової стратегії криптолендингової платформи, яка коштувала “Мільйони доларів”.

Читайте биткоин-новости ForkLog у нашому Telegram — новини криптовалют, курси та аналітика.

Знайшли помилку у тексті? Виділіть її та натисніть CTRL+ENTER



[ad_2]

Source link

" " " "