ruxus – Wintermute отримав право емісії стейблкоїну USDD

56

Маркетмейкер Wintermute став дев’ятим учасником, що стоїть за алгоритмічним стейблкоїном USDD організації TRON DAO Reserve. Про це ForkLog повідомили її представники.

Трейдингова фірма отримала можливість випускати та спалювати USDD. Wintermute також консультуватиме організацію з розвитку проекту стейблкоїну.

Монета увійшла в обіг 5 травня напередодні краху LUNA та Terra USD (UST). Стейблкоїн доступний у мережах TRON, Ethereum та BNB Chain.

У TRON DAO Reserve зазначили, що визнали еластичність ціни USDD стосовно долара за умов ринкових потрясінь. На думку представників проекту, ставка на «надзабезпеченість» активу сприяла успішній стабілізації котирувань

На момент написання ринкова пропозиція складає 739887667 USDD. Заявлені резерви стейблкоїну перевищують $2,33 млрд.

Дані: TRON DAO Reserve.

Алгоритмічний трейдер Wintermute є визнаним гравцем на криптовалютному ринку із середньодобовим обсягом торгів понад $5 млрд. Компанія підтримує позабіржову торгівлю, надає ліквідність як централізованим, так і децентралізованим майданчикам.

Нагадаємо, у травні засновник Tron Джастін Сан назвав обсяг забезпечення USDD у $2 млрд метою першого етапу. За його словами, перспективою показник досягне $10 млрд.

Читайте биткоин-новости ForkLog у нашому Telegram — новини криптовалют, курси та аналітика.

Знайшли помилку у тексті? Виділіть її та натисніть CTRL+ENTER

Source linkSource link