ruxus – Зберігання даних користувачів MetaMask обмежать тижнем

115

Компанія ConsenSys у відповідь на побоювання щодо конфіденційності даних користувача в MetaMask роз’яснила, що скоротить термін зберігання збираних IP-ідентифікаторів і адрес гаманців до семи днів.

24 листопада розробник популярної програми повідомив про оновлення політики конфіденційності, що спричинило шквал критики з боку спільноти. Користувачі вказали на зниження рівня їхньої приватності та підвищення ризиків ідентифікації осіб для правозастосовних дій.

Компанія пояснила своє рішення прагненням покращити послуги, що надаються, а також забезпечити безпеку, захист від шахрайства та відповідність нормативно-правовим вимогам.

Нові правила, які обмежать термін зберігання даних, набудуть чинності одночасно з оновленням політики конфіденційності, пообіцяли в Consensys.

Команда розробників гаманця пояснила, що під час перегляду балансів інформація не акумулюється. Це відбувається лише при здійсненні транзакцій.

У компанії наголосили, що не займаються монетизацією даних.

Майбутні оновлення також полегшать можливість користувачів для перемикання на альтернативні RPC [по умолчанию это Infura, входящая в состав Consensys].

Нагадаємо, у листопаді децентралізована біржа Uniswap оновила політику конфіденційності.

Читайте биткоин-новости ForkLog у нашому Telegram — новини криптовалют, курси та аналітика.

Знайшли помилку у тексті? Виділіть її та натисніть CTRL+ENTER[ad_2]

Source link