ruxus – Zipmex обговорить з регуляторами та інвесторами реструктуризацію

46

Таїландська криптовалютна біржа Zipmex направила SEC та іншим регуляторам країни запит на обговорення плану відновлення. У зустрічі 15 вересня також візьмуть участь потенційні інвестори. Bloomberg.

Фірма зазначила, що перебуває на «просунутій стадії» із двома претендентами на її активи після підписання трьох договорів про наміри у липні.

«Інвестори високо оцінюють наш потенціал і поділяють наше бачення та місію розвитку цифрової економіки в Таїланді та Південно-Східній Азії», – Зазначили в компанії.

За даними Cointelegraphплатформу можуть оцінити в $400 млн.

У серпні 2021 року Zimpex залучила $41 млн. Кошти надали п’ятий за величиною активів банк країни Bank of Ayudhya, медіакомпанії та венчурні фонди.

25 серпня біржа повідомила про відновлення можливості переведення нативного токена ZMT між Trade Wallet і Z Wallet. Опція доступна через сайт, через мобільний додаток – з’явиться пізніше.

Нагадаємо, Zipmex зіткнулася з нестачею ліквідності після виникнення проблем у партнерів. Babel Finance і Celsius Network. Їхні зобов’язання складають $5 млн і $48 млн відповідно.

20 липня компанія призупинила виведення коштівПославшись на «нестабільні ринкові умови і фінансові труднощі ключових ділових партнерів, що випливають з цього».

За кілька днів Zipmex частково відновила депонування та виведення коштів.

15 серпня платформа досягла продовження мораторію на захист від кредиторів до 2 грудня.

Читайте биткоин-новости ForkLog у нашому Telegram — новини криптовалют, курси та аналітика.

Знайшли помилку у тексті? Виділіть її та натисніть CTRL+ENTER

Source link