“Сайт міста Дніпра” – Ліквідація наслідків ракетного удару та нові обстріли Дніпропетровщини: ситуація в регіоні станом на ранок

49

Ліквідація наслідків ракетного удару та нові обстріли Дніпропетровщини: ситуація в регіоні станом на ранок

Розпочалася двісті четверта доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню. Ситуація на Дніпропетровщині станом на ранок.

Про це повідомляє редакція 056.

Голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентин Резніченко повідомив, що всю ніч боролися із наслідками вечірнього ракетного удару і потерпали від нових обстрілів.

У Кривому Розі приборкували воду, яка розлилася після ракетної атаки з гідротехнічних споруд міста.

За уточненими даними, били росіяни ракетами «Кінжал» та «Іскандер». Через атаку рівень води на різних ділянках річки Інгулець піднявся від 1 до 2 метрів. На цю хвилину його вдалося знизити на 13 сантиметрів і він далі падає. Рятувальники та аварійні служби продовжують роботу.

Підтоплені 112 приватних будинків та підвір’їв. Люди евакуйовані.

Через ракетний удар пошкоджено кілька водоводів. У Софіївській громаді без води майже 5000 людей. Відновлювальні роботи тривають.

Нікопольський район ворог обстріляв 5 разів за ніч. Минули без потерпілих.

У Марганецькій громаді пошкоджено лінію електропередач. Без світла понад 700 батьківщин. Енергетики лагодять.

Нікополь росіяни накривали вогнем 4 рази. Атакували «Градами» та дроном-камікадзе. Пошкоджені з 10 приватних будинків, 114 панелей сонячної електростанції, санаторій та 2 місцеві підприємства.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію

Джерело https://www.056.ua/news/3462117/likvidacia-naslidkiv-raketnogo-udaru-ta-novi-obstrili-dnipropetrovsini-situacia-v-regioni-stanom-na-ranokSource link