“Сайт міста Дніпра” – На Дніпропетровщині очікується значне погіршення погодних умов: обласна комісія ТЕБ і НС провела термінове засідання

21

На Дніпропетровщині очікується значне погіршення погодних умов: обласна комісія ТЕБ і НС провела термінове засідання

У зв’язку з переміщенням активного циклону 18 вересня 2022 року на території всієї Дніпропетровської області очікуються значні дощі з грозами.

Про це повідомляє редакція 056 із посиланням на Дніпропетровську обласну раду.

За даними метеорологів очікується кількість опадів 20 – 30 мм (І рівень опасности, жовтий), вдень посилення вітру до 15 – 20 м/с.

Обласна влада та спецслужби проводять усі необхідні заходи для забезпечення готовності сил цивільного захисту до реагування в разі можливого ускладнення ситуації.

Готується організація в разі необхідності очищення русел малих річок та дренажних систем для відновлення їх пропускної спроможності та безперешкодного стоку води.

Під час засідання було уточнено першочергові заходи щодо протидії загрозам ускладнення погодних умов та організації взаємодії місцевих органів влади та органів місцевого самоврядування щодо спільних дій із ліквідації можливих наслідків негоди.

Зокрема в регіоні утримується в постійній готовності до застосування наявні сили та засоби, зокрема плавзасоби, інженерна та автомобільна техніка, насосне обладнання, автономні джерела електроживлення.

Також забезпечено посилення контролю за станом якості води в зоні водозабору та прибережних захисних смугах вдоль річок та водойм, а також за санітарно-епідеміологічною обстановкою.

Крім цього забезпечено нормативний запас реагентів, знезаражуючих засобів та реактивів для очищення та знезараження питної води.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію

Джерело https://www.056.ua/news/3463535/na-dnipropetrovsini-ocikuetsa-znacne-pogirsenna-pogodnih-umov-oblasna-komisia-teb-i-ns-provela-terminove-zasidannaSource link