“Щоден Львів” – Новини Львова: Ортопедичний магазин у Львові

171

21:51 24 серпня 2022 р.

Ортопедична продукція застосовується не лише у випадках лікування хронічних захворювань, а й у період реабілітації після переломів, операцій (зокрема пластичних).

Прискорене відновлення після травми забезпечують ортопедичні бандажі, ортезі чи туторі. Залежно від складності пошкодження кісткових або м’язових тканин, ступінь жорсткості та тип бандажу назначається лікарем. Бандажі можуть надавати як м’яку, так і підвищену або помірну ступінь іммобілізації. Придбати ортопедичні товари необхідно лише у спеціалізованих ортопедичних салонах, які можуть надати якісну сертифіковану продукцію. Одним із таких салонів єортопедичний магазин у Львові Медтехніка Ортомедiка, де представлений великий вибір ортопедичних товарів, бандажно-корсетних виробів, компрессійного трикотажу, медтехніки та багато іншого. Постачальниками ортопедичних товарів та медичних виробів нашої компанії є відомі торгові марки. Ми надаємо гарантію якості і завжди з радістю поможемо вам вирішити будь-яке ваше питання.

Види бандажів та ортезів

Ортези та тутори – це ортопедичні пристрої, які посилено фіксують кінцівку та обмежують (частково або повністю) можливість рухливості. Деякі моделі туторів та ортезів настільки добре справляються зі стабілізацією, що легко виступають альтернативною заміною непрактичних гіпсових пов’язок та лангет. Одним з різновидів жорстких фіксуючих елементів є шарнірні ортези та тутори. Вони призначені для абсолютного обмеження рухової здатності суглоба. Конструкції таких моделей зазвичай посилюються за рахунок додаткових ремнів та валиків.

За призначенням ортопедичні бандажі бувають наступних видів:

  1. Післяопераційні. Застосовуються для захисту та розвантаження прооперованої області. Бувають: абдомінальні, для грудної клітки, для фіксації після видалення грижі (пупкові та пахвинні).
  2. Спортивні. Застосовуються через високу фізичну активність. Надають профілактику травм, знижують ударне навантаження на суглоби, дозволяють ефективно боротися з болем (наколінники, налокітники, бандажі на гомілковостоп, зап’ястя та інше).
  3. Бандажі для вагітних Надають підтримку живота в допологовому періоді. У післяпологовий період перешкоджають опущенню внутрішніх органів, підтримують тонус черевних м’язів.
  4. Шини вальгусні та на палець. Для корекції вальгусних деформацій використовуються денні та нічні шини. Також шини використовують як стабілізуючий елемент при переломах пальців.
  5. Бандажі при дисплазії. Стремена Павлика, шина Фрейка та інші фіксатори дозволяють боротися з уродженими патологіями скелета у новонароджених.

Широкий вибір бандажної, корсетної ортопедичної продукції ви знайдете у магазині Медтехніка Ортомедіка у Львові. Ми поможемо вам правильно підібрати тип бандажу відповідно до вашої ситуації індивідуально. Ми працюємо тільки з найкращими виробниками ортопедичної продукції, тому гарантуємо якість товарів, що надаються нашою мережею.

Діагностика плоскостопості

Як діти, так і дорослі — в останній час все більше людей стикаються з такою неприємною проблемою, як плоскостопість. Захворювання підкрадається непомітно, і на початкових стадіях немає будь-яких яскраво виражених симптомів. Дуже важливо своєчасно визначити її наявність і якнайшвидше розпочати лікування. У магазині Медтехніка Ортомедіка у Львові є спеціальне обладнання, яке дозволяє за лічені хвилини визначити плоскостопість, а також її тип та форму. Необхідно відзначити, що ця послуга є абсолютно безкоштовною для всіх відвідувачів нашого магазину. Процедура проходить так:

  • необхідно роззутися і босими ногами стати на плантограф (прилад, що сканує рельєфність та інші фізіологічні особливості стопи);
  • потім на екрані відображаються сліди ваших стоп, якими фахівець визначає зони з найменшим і найбільшим навантаженням;
  • якщо у вас виявлено плоскостопість, ви отримуєте рекомендації від наших експертів щодо подальших дій щодо лікування цієї проблеми.

Якщо ви бажаєте абсолютно безкоштовно скористатися даною послугою або придбати товари для лікування плоскостопості — запрошуємо вас до магазину Ортомедіка у Львові. У нас ви знайдете все, що необхідно для міцного здоров’я та повноцінної життя.

Джерело https://dailylviv.com/news/ekonomika/ortopedychnyi-mahazyn-u-lvovi-102161

[ad_2]

Source link