“Щоденний Львів” – Литва розширити блокування транзиту рашистських товарів до Калінінграду

217

10:36 1 липня 2022 р.

З 10 липня Литва розширить блокування залізничного транзиту на рашистські цементи та алкоголь до Калінінградської області.

Про це повідомила Українська служба Польського радіо, пише Dailylviv.com.

Литва має намір продовжити виконання умов четвертого пакету санкцій, які Євросоюз впровадив проти Росії. Це означає призупинення з 10 липня залізничного транзиту чергових вантажів до Калінінградської області.

Прем’єр-міністр Литви Інґріда Шимоніте заявила журналістам, що її країна виконує санкції, які набули чинності 17 червня. «Перевізникам повідомили, що деякі обмеження набудуть чинності 10 липня, і вони знають, що після цієї дати вантажі не відправляти», – сказала голова литовського уряду.

Майже дві тижні діє заборона на транзит залізницею через територію Литви російських виробів зі сталі та заліза. Після введення цього обмеження Росія звинуватила Вільнюс у блокуванні Калінінградської області та повідомила про відповідні заходи. Губернатор регіону Антон Аліханов назвав цю ситуацію задушенням регіону.

Тим часом, як повідомляє влада у Вільнюсі, з 10 липня набудуть чинності обмеження на перевезення цементу та алкоголю, а за місяць – на вугілля та інші види викопного палива. А з 5 грудня не можна буде транспортувати, зокрема, російську нафту.

Джерело https://dailylviv.com/news/polityka/lytva-rozshyryt-blokuvannya-tranzytu-rashystskykh-tovariv-do-kalininhradu-100727

[ad_2]

Source link

" " " "