“Щодіння Львів” – Перша леді Польщі Агата Корнгаузер-Дуда вшанувала на Львівщині пам’ять полеглих українських та польських воїнів

108

21:24 5 вересня 2022 р.

Перша леді Польщі Агата Корнгаузер-Дуда у рамках візиту до Львова вшанувала пам’ять полеглих українських та польських вояків на Личаківському кладбищі та військовому кладовищі у Мостиськах.

Про це повідомив Максим Козицький, пише Dailylviv.com.

“Солдаті польського війська, серед яких були й українці, які загинули на початку Другої світової війни, воїни Української Галицької Армії, новітні герої України – вічна пам’ять та вічна слава”, – зазначає Козицький.

У пресслужбі ЛМР додали, що високого гостя вшанували пам’ять загиблих, поклавши квіти до могили невідомого солдата, біля Меморіалу воїнів УГА і на могилах загиблих під час російсько-української війни Героїв.

Сьогодні перша леді Агата Корнгаузер-Дуда також відвідала лікарню святого Луки Першого медоб’єднання міста. Саме тут запрацював перший комунальний магнітно-резонансний томограф експертного класу, який його лікарні подарував уряд Польщі.

Польська делегація відвідала львівський ліцей № 24 ім. М. Конопницької, де мала змогу поспілкуватися як з освітянами, так і з наймолодшими учнями. На спільній зустрічі представники педагогічних колективів шкіл з навчанням польською мовою Львівщини обговорили з Агатою Коргаузер-Дудою питання модернізації та покращення освітнього процесу в рамках реформи НУШ, організації освітнього процесу в умовах воєнного стану та всебічної допомоги, яку отримала Україна від Республіки Польща.

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com у Telegram.

Джерело https://dailylviv.com/news/polityka/persha-ledi-polshchi-ahata-kornhauzer-duda-vshanuvala-na-lvivshchyni-pamyat-polehlykh-ukrayinskykh-i-polskykh-voyiniv-102505Source link