“Сумські дебати” – На Сумщині до 4 років 1 місяця позбавлення волі засуджено чоловіка, який зберігав удома гранати

103

Лебединським відділом Сумської окружної прокуратури підтримано публічне обвинувачення щодо 32-річного мешканця м. Лебедин, який незаконно зберігав удома гранати.

У ході слідства встановлено та доведено в суді, що у березні 2022 року обвинувачень на місцевості, де до цього перебували російські війська, знайшов два корпуси ручної осколкової оборонної гранати Ф-1 та уніфікований запал. Знахідку чоловік переніс до місця свого проживання, де й зберігав. Попри те, що правоохоронці неодноразово закликали громадян видати оружня та боєприпаси, чоловік знахідку не віддав. З його слів, зберігавши гранаті виключно для самозахисту.

При ухваленні вироку суд врахував багате кримінальне минуле чоловіка, адже до цього він був 5 разів засуджений за крадіжки, грабежі, хуліганство, незаконне заволодіння транспортним засобом та зберігання наркотиків, а також приєднавши частину невідбутого наказання за попереднім вирком, обвинуваченого засуджено позбавлення волі.

Читайте нас також у ТЕЛЕГРАМ

Читайте нас також у ІНСТАГРАМ

Поділитися у соціальних мережах

Джерело https://debaty.sumy.ua/news/na-sumshhini-do-4-rokiv-1-misyatsya-pozbavlennya-voli-zasudzheno-cholovika-yakij-zberigav-vdoma-granati

Source link