Telegram News UA – 🖼 Україна за останні п’ять днів звільнила більше території, ніж російські…

79

Pravda Gerashchenko

Україна за останні п’ять днів звільнила більше території, аніж російські війська захопили з квітня – ISW

Деталі: за даними аналітиків американського Інституту дослідження війни, з 6 вересня українські сили звільнили понад 3000 квадратних кілометрів захопленої території. Своїм контрнаступом у Харківській області вони розгромили російські війська та зруйнували північний напрямок Росії на Донбасі.

ISW прогнозуєщо звільнення Ізюма стане найзначнішим військовим досягненням України після перемоги у битві за Київ у березні.

Крім того, американські експерти не могли не відзначити помилковість заяв відірваної від реальності російської міноборони. На їхню думку, нездатність міноборони Росії визнати провали у Харківській області руйнує російський інформаційний простір.

Телевізійні пропагандисти, які спонсуються кремлем, самі спантеличені українськими успіхами. Вони запропонували такий широкий спектр невиразних пояснень, що ще більше заплутали аудиторію та самих себе.

Боягузтво своїх військ та «страусину» позицію російського військового керівництва засудили російські блогери та націоналісти, назвавши це зрадою.

«Найголовніше, що такі неусвідомлені інформаційні методи підривають довіру російської громадськості до повідомлень міноборони Росії та руйнують пропагандистський фасад кремля», — констатують аналітики.

#аналітика

Eng Twitter | Rus Twitter | YouTube | TikTok | Надіслати фото/відео

Джерело

Source link