Telegram News UA – Оперативна інформація станом 18.00 17.08.2022 щодо російського вторгнення. Слава Україн…

54

Сухопутні війська ЗС України / Land forces of Ukraine🇺🇦

Оперативна інформація станом 18.00 17.08.2022 щодо російського вторгнення.

Слава Україні! Триває сто сімдесят п’ята доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню.

На Волинському, Поліському та Сіверському напрямках ситуація залишилася без суттєвих змін. На останньому ворог проводитиме удосконалення фортифікаційного обладнання позицій. Здійснивши артилерійські обстріли біля Чернівського, Павлівки та Гудового Сумської області.

На Харківському напрямку враг, із танків, ствольної та реактивної артилерії, здійснивши обстріл районів населених пунктів Харків, Нова Миколаївка, Дементіївка, Коробочкине, Печеніги, Руські Тишки, Одноробівка, Леб’яже, Нове, Світличне, Соснівка та Рубіжне.

Противник спробував прорвати оборону наших військ у напрямках населених пунктів Леб’яже та Базаліївка, успіху не мав, відійшов.

На Слов’янському напрямку підрозділи супротивника вогнем ствольної артилерії та реактивних систем залпового вогню намагалися завдати ураження нашим підрозділам та зруйнувати об’єкти цивільної інфраструктури в районах Бражківки, Дібрівного, Мазанівки, Долині та Довгенького.

Ворог намагався просунутися біля напрямків Новодмитрівки та Мазанівки, упіху не мав, відійшов.

На Краматорському напрямку, з метою витіснення наших підрозділів із зайнятих рубежів, ворог вів обстрілив із танків та артилерії неподалік Миколаївки, Краматорська, Верхньокам’янського, Тетянівки, Серебрянки, Григорівки та Райгородка. Нанісши авіаційний удар біля Івано-Дар’ївки та Веселого.

Штурмовими діями безуспішно намагався покращити тактовне положення у напрямку населеного пункту Веселі.

На Бахмутському напрямку зафіксовано обстріли поблизу Бахмута, Зайцевого, Яківлівки, Білогорівки та Майорська. Окупанти задіяли авіацію для удару біля Соледара.

Українські воїни придушили всі спроби ворога покращити тактовне положення підрозділів у районах населених пунктів Білогорівка, Соледар, Бахмутське, Кодема, Зайцеве та Майорськ.

На Авдіївському напрямку противник продовжив вогневий вплив біля Авдіївки, Нью-Йорка, Пісків, Водяного, Опітного та Невельського. Навівши авіаудару неподалік Мар’їнки. Враг має частковий успіх у напрямку населеного пункту Опітне.

На Новопавлівському та Запорізькому напрямках окупанти задіяли танки та різнокаліберну артилерію для вогневого ураження районів населених пунктів Велика Новосілка, Костянтинівка, Павлівка, Сонцівка, Ольгівське, Вугледар, Чарівне, Гуляйполе, Новоданилівка, Мала Токмачка. Авіаудари зафіксовано біля Щербаків, Малих Щербаків та Залізничного.

З метою уточнення позицій вогневих засобів та корегування вогню окупанти задіяли БпЛА.

Загарбники здійснили безуспішну спробу просунутися у напрямку Шевченківського та мають частковий успіх у напрямку Новомихайлівки.

На Південнобузькому напрямку противник продовжує зосереджувати зусилля на утриманні зайнятих позицій та недопущенні створення Силами оборони сприятливих умов для переходу до контрнаступу. Застосуванням наявних вогневих засобів намагається завдати максимальних втрат нашим підрозділам повдоль лінії зіткнення. Не припиняє ведення повітряної розвідки безпілотними літальними апаратами.

Навівши авіаційних ударів неподалік Білогірки, Лозового, Білої Криниці та Посад-Покровського.

Ворог намагався покращити тактовне положення у напрямку Білогірки. Наші воїни повністю поламали плани окупантів та відкинули на попередні позиції.

В акваторіях Чорного та Азовського морів корабельне угруповання противника продовжує виконувати завдання з підтримки дій наземної угруповання військ. У готовності до застосування високоточної зброї перебувають два носії крилатих ракет морського базування.

Російські оккупанти зазнають втрат, деморалізовані та вишукують будь-яку можливість уникнути бойових дій – намагаються зімітувати легке поранення, вдаються до самоскалічень та різноманітних симуляцій. Фіксується збільшення фактів саботажу наказів офіцерів, особливо, коли це стосується наступальних дій.

Віримо у Збройні Сили України! Разом переможемо!

ДжерелоSource link