Telegram News UA – Оперативна інформація станом 18.00 18.08.2022 щодо російського вторгнення. Слава Україн…

127

Сухопутні війська ЗС України / Land forces of Ukraine🇺🇦

Оперативна інформація станом 18.00 18.08.2022 щодо російського вторгнення.

Слава Україні! Триває сто сімдесят шостий час героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню.

Противник продовжує зосереджувати зусилля на встановленні повного контролю за територіями Луганської та Донецької областей, утриманні захоплених районів Херсонської та частини Харківської, Запорізької та Миколаївської областей, відновленні боєздатності підрозділів, що зазнали втрат, а також недопущення можливого контрнаступу Силами оборони.

На Волинському, Поліському та Сіверському напрямках ситуація залишилася без суттєвих змін. Ворог здійснив обстріл із ствольної артилерії в районах населених пунктів Студенок, Павлівка та Велика Писарівка Сумської області.

На Харківському напрямку противник намагається утримати зайняті позиції, провести заходи для відновлення боєздатності підрозділів, що зазнали втрат, поповнити запаси логістичного забезпечення військ. Поповнивши групування батальйонною тактовною групою та розгорнувши додаткові комплекси радіоелектронної боротьби.

Задіявши танки, ствольну артилерію та реактивні системи залпового вогню для обстрілів районів населених пунктів Уді, Калинове, Слатине, Дергачі, Розплідник, Базаліївка, Руська Лозова, Руські Тишки, Черкаські Тишки, Петрівка, Кутузівка, Старий Салтів, Іван ‘яжє, Коробочкине, Стара Гнилиця, Слобожанське, Чепіль та Великі Проходи. Також оккупанти завдали авіаударів неподалік Верхнього Салтова, Старого Салтова та Баранівки.

На Слов’янському напрямку ворог здійснив обстріл із ствольної та реактивної артилерії поблизу Грушувахи, Великої Комишувахи, Краснопілля, Дібрівного, Вірнопілля, Бражівки, Червоного, Адамівки, Мазанівки, Норцівки, Долині та Богородичного.

На Краматорському напрямку зафіксовано обстріли біля Сіверська, Серебрянки, Роздолівки, Григорівки, Спірного, Верхньокам’янського, Званівки, Івано-Дар’ївки, Федорівки, Берестового, Веселого та Кривої Луки. Крім того, враг наніс авіаудару неподалік Спірного.

Окупанти здійснили безуспішну спробу наступу на напрямку Миколаївка – Віїмка. Зазнали втрат та відступили.

На Бахмутському напрямку ворог обстрілював із танків та артилерії різних типів райони населених пунктів Бахмут, Соледар, Зайцеве, Яківлівка, Кодема, Білогорівка, Вершина та Залізне. Задіявши авіацію для ударів по районах Соледара, Бахмута, Яковлівки, Зайцевого, Покровського, Веселої Долині та Білогорівки.

Наступальними та штурмовими діями противник намагався прорвати оборону наших військ та просунутися з районів Володимирівки, Покровського, Клинового, Семигір’я та Гольмівського у напрямку міста Бахмут. Успіху не мав, відійшов.

На Авдіївському напрямку із танків, ствольної та реактивної артилерії вогневого впливу зазнали райони населених пунктів Авдіївка, Мар’їнка, Красногорівка, Піски, Опітне, Первомайське, Невельське, Кам’янка, Веселе, Новобахмутівка, Нетайлове, Нью-Йорк та Юр’їв.

Російські оккупанти задіяли авіацію для ударів безпосередньо по населеному пункту Красногорівка.

Ворог здійснив невдалі спроби покращення тактичного положення на напрямках Верхньоторецьке – Кам’янка, Новоселівка Друга – Авдіївка, Піски – Первомайське та Лозове – Первомайське.

На Новопавлівському напрямку зафіксовано обстріли поблизу Павлівки, Володимирівки, Великої Новосілки, Вугледару, Времівки, Новомихайлівки, Пречистівки та Золотої Ниви. Також оккупанти наніс авіаудару неподалік Вугледару.

Наступальними діями ворог намагався покращити тактовне положення на напрямі Тарамчук – Водяни. Отримавши жорстку відсіч та відступивши.

На Запорізькому напрямку не припинялися обстріли із усіх наявних засобів вогневого ураження по лінії зіткнення. Противник задіяв авіацію біля Щербаків, Залізничного та Новоандріївки.

На Південнобузькому напрямку підрозділи противника продовжують зосереджувати зусилля на утриманні зайнятих позицій та недопущенні створення Силами оборони сприятливих умов для проведення контрнаступальних дій.

ДжерелоSource link