Телеканал “ІРТ-Полтава” – Колишнього співробітника СБУ обвинувачують у участі у терористичній організації

56

СБУ завершила досудове розслідування щодо свого колишнього співробітника, який у 2014 році очолив так звані «внутрішні війська днр». Він на початку антитерористичної операції на сході України приєднався до незаконної збройної групи «Схід», повідомляють у СБУ.

З того часу бере активну участь у бойових діях проти Сил безпеки та оборони України. Обвинувачувальний акт щодо підозрюваного направлено до суду. Чоловіка оголосили у загальнодержавний розшук. Йому загрожує позбавлення волі на 15 років за частиною першою статті «участь у терористичній організації» Кримінального кодексу України.

Інна Усова, речниця СБУ у Полтавській області: Під час слідства було встановлено, що цим співробітником є ​​Василь Бовсуновський. Він за призначенням ватажків терористичної операції був призначений керівником так званої «військової частини №5002 внутрішніх військ МВС днр». Там він здійснює військову підготовку відповідних підрозділів. А також займається розвідувально-підривною діяльністю проти України. На початку повномасштабного вторгнення РФ на територію України, очолювані ним підрозділи увійшли до складу сил цієї терористичної організації, які обстрілюють позиції наших захисників на сході.

Джерело https://irt.pl.ua/news/25975/Source link