Телеканал “ІРТ-Полтава” – У Полтаві привітали офтальмологів Дитячої міської клінічної лікарні із професійним святом

169

Валентина Вікторівна Малікова працює у сфері офтальмології майже тридцять років. 8 серпня вона відзначає свій професійний свято – «Міжнародний день офтальмології». Говорити: у цій лікарні лікують цілі покоління.

Валентина Малікова, завідуюча офтальмологічним відділенням КП «Дитяча міська клінічна лікарня Полтавської міськради»:

-Бує таке, що лікуються у нас діти, а потім ці діти приходять як батьки і лікують своїх дітей. Лікуємо ми всяку патологію, починаючи від самого народження і до 18 років.

Нині в офтальмологічному відділенні є всі можливості, щоб надавати якісну допомогу пацієнтам, — каже Валентина Малікова.

Валентина Малікова, завідуюча офтальмологічним відділенням КП «Дитяча міська клінічна лікарня Полтавської міськради»:

-Нам зробили такий гарний європейський ремонт і обладнанням нас забезпечили, таким обладнанням, яке на високому рівні новим і з досягненням. Нам стало набагато краще обстежувати дітей, навіть дітей, які маленькі.

Цього дня лікарня відзначає підвійне свято, -говоритиме заступник директора з організаційно-методичної роботи КП «Дитяча міська клінічна лікарня Полтавської міськради» Юлія Карпова.

Юлія Карпова, заступник директора з організаційно-методичної роботи КП «Дитяча міська клінічна лікарня Полтавської міськради»:

-Для нашої лікарні — це подвійне свято, бо Малікова Валентина Вікторівна, наш завідувач офтальмологічним відділенням відзначає ювілей з дня народження. Ми хочемо привітати її та побажати міцного здоров’я, теплих обіймів, професійних досягнень та мирного неба.

«Шана та честь справжнім професіоналам своєї справи», -говорити керівник Полтавської міської територіальної громади Олекснадр Мамай.

Олександр Мамай, керівник Полтавської міської ТГ:

-Привітати у Всесвітній день офтальмолога завідуючу відділенням Валентину Вікторівну з її ювілеєм, і людину, яка майже 30 років віддала своїй професії. Сьогодні тільки з нового року через її відділення пройшло понад 9 тисяч дітей, 9 тисяч наших пацієнтів, з них — 500 переселенців.

З нагоди професійного свята Валентина Малікова отримала дяку міського голови «За вагомий особистий внесок у наданні невідкладної офтальмологічної допомоги дитячому населенню міста та області, багаторічну сумлінну роботу з діагностики та лікування дітей із захворюваннями та травмами органу зору та з нагоди сімдесятиріччя від Дня народження».Source link