Як зміна погоди впливає на самопочуття: поради лікаря

35

 

В межах 15-20 градусів тепла. Така денна температура очікується протягом трьох наступних діб, — каже синоптик Полтавського обласного гідрометцентру.

Олена Панченко, провідний синоптик Полтавського обласного гідрометцентру: Четвер, п’ятниця та субота по території нашої області опадів не очікується, температура повітря трохи підвищиться, опадів не очікується, температура повітря трохи підвищиться лише на 2-3 градуси.

У тиждень синоптики прогнозують дощову погоду, нічна температура 10, денна — в межах 12-15, — каже Олена Панченко.

Олена Панченко, провідний синоптик Полтавського обласного гідрометцентру: На початку тижня опади поступово припиняються і вже зі вівторка, середи, ближче до середини тижня температура повітря у нас підвищується до бажаних 20-22 градусів тепла і в другій декаді, до 18, 20 числа буде помірно теплою, вночі 7-12 градусів тепла, денна 17-22. У окремі дні можливе підвищення температури до 25°С.

Різка зміна температури повітря впливає на організм людини — зазначають медичні фахівці. Тим, хто страждає на хронічні захворювання, це загрожує їх загостреннями.

Галина Карандєєва, сімейний лікар: Люди, які вже мають хронічні захворювання обов’язково повинні бути під наглядом лікаря, тобто дообстежуватися вчасно, завжди приймати базисну терапію. Якщо є гіпертонічна хвороба, люди завжди приймають антигіпертонічні засоби не коли їм погано, а постійно.

Нині, коли із +30 стопчики термометрів впали до +15 лікарі радять не забувати робити сезонні прищі та вести здоровий спосіб життя. А синоптики наприкінці вересня не виключають прихід бабиного літа.

Source link