Телеканал “ІРТ-Полтава” – З російського плена повернули захисників із Полтавщини

166

Шістьох захисників України, родом із Полтавщини повернули із російського плена. Про це повідомив речник обласного центру комплектування Роман Істомін.

Серед них — офіцер бригади морської піхоти імені Михайла Білинського, який боронив «Азовсталь» Сергій Стратічук. Він потрапив у полон 12 квітня під час бойових дій у Маріуполі.

На своїй сторінці у Facebook чоловік написав: «Ті тварі не змогли нас зламати, хоча й намагалися з усієї сили. Дякую коханій дружині, моїй сім’ї, рідним та друзям, за те, що вірили, чекали та молилися! Це був єдиний світло в кінці тунелю, на який я йшов 162 прокляті дні! Далі реабілітація, відновлення здоров’я та всього спорядження».

З тієї ж бригади був і Сергій Павлюк. Він опинився біля полоні окупантів 17 травня під час евакуації із «Азовсталі».

Повернули Україні і «Воліну» Сергія Волинського, командира 36-ї окремої бригади морської піхоти Саме під його командуванням бригада морпіхів у Маріуполі успішно з’єдналася із полком «Азов» і продовжила оборону міста.

Сергій Волинський, командир 36-ї окремої бригади морської піхоти: Нас повернули. Дуже вам дякую! Просто емоції переповнюють. Дякую вам від усього складу Збройних сил України, від усіх морських піхотинців, котрі захищали «Азовсталь». Далі я прийду до тями і скажу все, що я маю сказати.

Визволений із полону і майор Богдан Трубічин, який служив у складі бригади імені гетьмана Івана Мазепи заступником командира батальйону. Його від 12 березня російські військові утримували у районі селища Ольгинка Донецької області.

Сергія Кравченка, який служив у Національній гвардії України, також звільнили з плена. З 20 травня він був разом із рештою захисників «Азовсталі» біля колонії в Оленівці.

Утримували в колонії в Оленівці та воїна полку «Азов» Олексія Стребкова. Він виконував бойові завдання на оборону Маріуполя.

Його донька, полтавка Ірина у соцмережах написала: «Нарешті, це сталося! Так, ТАТА ПОВЕРНУЛИ! Це правда! У нашій батьківщині сьогодні щастя! Сльози радості. Це найкращий день від початку війни! Я вірила в тобі, вірила у твоє повернення!!! Щаслива чуть твій голос знову!!! Дякую!!!!!!!!!!!»

[ad_2]

Source link

" " " "