TOPNews – НС-2022. Шимон Марціняк на шляху до фіналу Скільки польський суддя заробляв у Катарі і може він заробляти?

188

НС-2022. Збірна Польщі попрощалася із НС, програвши в 1/8 фіналу збірній Франції зі рахунком 1:3. На цьому польські нитки на чемпіонатах не закінчуються. На стадіонах Катару ми маємо шанс побачити поляка – Шимона Марціняка, який, на думку експертів, має шанс освистати на чемпіонаті навіть у фіналі. Це якнайбільше помазання для арбітра, і водночас величезні гроші.

Скільки заробив Шимон Марціняк за роботу у Катарі?
Нагадаємо, арбітр із Плоцька наразі керував двома матчами на турнірі: у груповому етапі між Францією та Данією (2:1), а потім був призначений на матч 1/8 фіналу, у якому Аргентина зустрілася з Австралією (2:1).

Підсумовуючи, найпопулярніший польський суддя за роботу на своєму іншому чемпіонаті світу заробив 83 тис. злотих. доларів. Його помічники – Томаш Лісткевич та Павло Сокольницький за 32,5 тис. доларів (25 тис. за долю, 2,5 тис. за матч групового етапу та 5 тис. за матч плей-офф). Це рекордні ставки ФІФА, яка ще ніколи не платила стільки за арбітрів.

Посилання на джерело https://kurierlubelski.pl/ms-2022-szymon-marciniak-w-drodze-po-final-ile-zarobil-i-moze-zarobic-polski-sedzia-w-katarze/ar/c2-17116405

[ad_2]

Source link

" " " "