TOPNews – Офіційний веб-сайт Бідгоща – Нові луки для футболістів у Лісі

88

Завершено ремонт великого повноформатного тренувального поля на стадіоні Завіша. Інтенсивно використане приміщення знову відповідає вимогам ФІФА. Поруч у VII ЗОШ розпочинають модернізацію покриття багатофункціональної відкритої площадки. Роботи триватимуть 2 місяці.

Готове поле розташоване з північної сторони спорткомплексу, одразу при в’їзді до Завіша. Розмір грального поля 105х68м. Освітлюється прожекторами. Він дозволяє проводити ігри нижчих класів та юніорів Польської футбольної спілки. Покриття – штучна трава.

Роботи тривали 2 місяці. Знято поверхню в хорошому стані, збережено для подальшого дрібного ремонту. Його також використовуватимуть на спортивних майданчиках спорткомплексу. В рамках робіт добудовано та вирівняно підконструкцію. На такому підготовленому майданчику поклали нову синтетичну траву, вклеїли бортики.

До кінця року планують замінити ворота та загороджувальні сітки. Також будуть встановлені нові кабіни для замінників. Поле в основному використовується молодіжними групами та спортивними таборами. Першими на поле увійшли гравці MUKS Bydgoszcz.

Метою робіт було приведення дорожнього покриття у належний стан відповідно до вимог ФІФА. Це також полегшить у майбутньому подання заявок на важливі спортивні події міжнародного значення. На полі розповсюджується гарантія 7 років. Вартість цієї інвестиції становить 2,1 мільйона злотих. Для цього ми отримали співфінансування від Фонду розвитку фізичної культури на суму понад 1 мільйон злотих.

Новий дитячий майданчик біля школи
Наприкінці вересня ц.р. Уклали договір на модернізацію багатофункціональної площадки у районі ЗОШ №7 на вул. 11 листопада. Тут також з’явиться нова синтетична трава. Використана підкладка дозволить використовувати споруду щодня для відпочинку та тренувань в різних видах спорту, таких як футбол, гандбол, баскетбол, загальнорозвиваючі тренування. Будівельну площадку планують здати вже цього місяця.

В рамках завдання сітки біля воріт і на загороджувальних сітках будуть замінені на нові. Територія буде огороджена. Інвестиція повністю фінансується з міського бюджету, вартість робіт становитиме 273 тис. грн. злотих. злотих. Роботи триватимуть 2 місяці. Після приймання на майданчик поширюється 5-річна гарантія.

Source link