TOPNews – Польща – Україна 3:2 у товариському матчі волейболісток

96

У товариському матчі волейболісток у Радомі збірна Польщі здобула перемогу над Україною зі рахунком 3:2 (21:25, 25:17, 25:20, 23:25, 15:11). Обидві команди готуються до Чемпіонату світу, який розпочнеться 26 серпня, а збірна Польщі буде співорганізатором змагань.

У першій мережі українці від початку мали кілька очків переваги. У грі поляків було багато неточностей, ламаних лайків, а фізичний настрій гравців залишав бажати кращого, але перед матчем оголосив президент PZPS Себастьян Свідерскі, який зазначив, що після важких тренувань біло-червоні гравці все ще можуть відчувати втому.

Українці грали вільніше, нешаблонніше і вели 7:4, 15:12 чи 21:16. Лише наприкінці гри блок господарів почав функціонувати краще, кілька очків у атаці набравши Олександр Шлівка, але після розіграшу Лукаша Качмарека у сітці сет завершився зі рахунком 25:21 на користь команди. суперники.

В другій партії завдяки результативній грі Якуба Кохановського поляки здобули перевагу у два очки (9:7). У блоці поляки нарешті знайшли спосіб протистояти Василеві Тупці та зберегли своє перевагу. В результаті моменту відволікання після 14-ї на табло з’явилася нічия, але згодом – різноманітною грою Сливки та вдалими блоками – волейболісти тренера Ніколи Грбіча знову підскочили на кілька очків (20:15). Зіграв і Бартош Курек та поляки перемогли 25:17.Source link