TOPNews – Прогнозні пенсії після індексації 2023р. Таблиця розрахунку пенсій у 2023 р. Перевірити розрахунки брутто та нетто 2.12.2022

389

Прогнозні розрахунки. Саме стільки будуть отримувати пенсіонери та пенсіонери у 2023 році. Індексація пенсій у 2023 році. Подивіться, які прогнозовані розрахунки. Чи буде індексація пенсій двозначною? Після березневої індексації змінюватимуться розміри виплачуваних пенсій. Дивіться таблицю розрахунку, ставки брутто та нетто. Перевірити прогнозовані пенсії після індексації.

Останні прогнози експертів свідчать, що у березні 2023 року виплати зростуть щонайменше на 13,1 відсотка. Остаточне рішення щодо пенсій після індексації у 2023 році буде оголошено наприкінці січня. Індексація пенсій відбувається щороку в березні і має на меті компенсувати зниження їх вартості на фоні цін на товари, що дорожчають. Розмови про індексацію 2023 року вже починаються.

Таблиця розрахунку пенсії у 2023 році. Пам’ятайте, що дані наведені лише для ілюстрації, залишкові суми можуть відрізнятися від представлених. Суми розраховує Установа соціального страхування.

Це відбувається в Польщі та у світі – читайте на i.pl

Партнерські рекламні матеріали

[ad_2]

Source link

" " " "