TOPNews – Так живе Катажина Скшинецька. Заглядаємо в будинок зірки “Твоє обличчя звучить знайомо”

114

Катажина Скшинецька досі знімається у популярних серіалах, але її талантом можна захоплюватися насамперед у театрі. Скшинецька дуже старанно охороняє свою приватну життя і не пускає камери у свої чотири ракурси. Іноді він розкриває щось у соціальних мережах.

Катажина Скшинецька протягом кількох років створює дуже щасливі стосунки з бодібілдером Марціном Лопуцькимз якою він виховує маленьку прекрасну донечку Алікію. Серед іншого, у програмі “Яка вона” Скшинецька показала внутрішню частину своєї розетки. В інтерв’ю з Агатою Млинарською вона розповіла, що без кольорів немає сенсу в житті, тому облаштувала квартиру в екзотичному та колоніальному стилі.

Апартаменти Kasia Skrzynecka розташовані у варшавському районі Мокотувт. Він просторий, функціональний і водночас дуже затишний. Артистка вирішила поєднати кухню з вітальною, що оптично збільшило інтер’єр.

Три роки тому Про це Скшинецька повідомила у соцмережахщо вони з чоловіком розпочали капітальний ремонт у квартирі, зробили косметичний ремонт у тому числі ванна та кімната доньки. Немає сумніву, що фіолетовий – безперечно улюблений колір актриси. Цей відтінок використовують як для ковра у вітальні, так і для незвичайного дивана,

Дивлячись на домашні фотографії Катажыні, одразу видно, що актриса дуже сімейна людина. Вся її квартира заставлена ​​пам’ятними фотографіями з весілля, з далеких мандрівок і з повсякденного життя… Окрім доньки та чоловіка, Скшинецька також любить тварин, особливо собак.

Партнерські рекламні матеріалиSource link