TOPNews – Тіктокер Хабі Ламе став громадянином Італії. Він чекав цього 21 рік

50

Тіктокер Хабі Ламе став громадянином Італії. Він чекав на це 21 рік/фото. Instagram

Хабі Ламе є одним із найпопулярніших тіктокерів у світі. Інфлюенсер з’явився на платформі завдяки записам, де він нічого не казати. Однак шанувальникам понравилися короткі ролики, де Хабі характерним чином розводити руками, реагуючи на лайфхаки, вирішуючи проблеми, яких немає.

Дивіться також: [Playlista] Найпопулярніші пісні з TikToka

Тіктокер бореться із системою

Вік інфлюєнсера 22 роки і може похвалитися майже 150 мільйонів підписників на TikTok. Його величезна слава почалася на початку пандемії коронавірусу, коли він втратив роботу на фабриці і через нудьгу вирішив почати записувати смішний контент. Хабі Ламе родом з Сенегалоднак майже всю життя прожив у Італії. Органі влади Чівассо17 серпня міста поблизу Туріна офіційно оголосили, що Ламе отримав італійське громадянство.

Іноземні ЗМІ слушно відзначили, що отримання Ламе громадянства лише після 21 року життя в Італії та отримання міжнародної слави не дуже добре позначається на чинних у цій країні законах. Тисячі молодих іммігрантів та їхніх дітей, які звертаються за італійським паспортом, знають про обмежені та суворі процедури отримання громадянства.

Боротьба Хабі Ламе за італійське громадянство набула розголосу в ЗМІ, завдяки чому заступник міністра внутрішніх справ особисто відгукнувся на запит. Згідно з італійським законодавством, діти іммігрантів, які народилися в Італії не стають автоматично громадянами цієї країни. Вони можуть подавати документи на отримання паспорта лише після досягнення 18 років.

Тіктокер зізнався в інтерв’ю ЗМІ, що завжди відчував себе італійцем, а сам документ особливо не змінює.

Я дуже пишаюся. Ще до цього дня я відчував себе італійцем, бо живу тут вічно. Я відчуваю велику відповідальність через щойно прийняту присягу.

– сказавши Хабі Ламе незабаром після церемонії

Source link