TOPNews – Відьмак із 4 і 5 сезонами. Netflix впевнений у своєму фантастичному хіті

134

Відьмак / фото: Netflix

Прем’єрі Будинок дракона і Кільця влади не злякавши Netflix. Стрімінговий гігант не боїться конкуренції та розраховує на неї Відьмак вона стане для них рівноправним суперником. Виявляється, майже певно постановка отримає 4 і 5 сезони. Крім того, Netflix має намір змінити спосіб зйомки серіалущоб заощадити вашу годину.

Дивіться також: Зйомки третього сезону “Відьмака” завершилися. Чи буде серіал боротися із «Жезлом Дракона» та «Володарем кілець»?

Розповідь о. Білий Вовк З моменту появи на потоковій платформі він збирає різні відгуки. Хтось цінує цей серіал, а комусь не вистачає того, що ми могли відчути у романі Анджей Сапковський. Проте слід признати, що Відьмак Netflix – це не якийсь новаторський серіал у жанрі фентезі – даремно шукати навіть найменші порівняння навіть з першими сезонами. Гра престолів

Дивіться також: Двоє гучних імен у новому сезоні Dragon Family? Ходити чутки про помолвку зірок «Відьмака» і Marvel

4 та 5 сезони «Відьмака» будуть записані одночасно

Ця новина може шокувати багатьох, адже рідко буває так, що до виходу одного сезону потрібно розпочати роботу над наступними двома. Це доводить, що Netflix, незважаючи на різні думки, впевнений у своєму фантастичному хіті – Відьмак.

Дивіться також: У третьому сезоні «Відьмака» ми побачимо нового антагоніста? Любителі книг та ігор будуть задоволені

Про випадок повідомив Непомилковий портал – Реданська розвідка, яка спеціалізується на наданні закулісної інформації про всі постановки Всесвіту Відьмака Цього разу режисери мали дати зелене світло на роботу над наступними сезонами.

Цікаво, що, схоже, їх реалізовуватимуть одночасно – це для економії часу знімальної групи, адже зйомка одного сезону за іншим може зайняти годину. навіть рік. Таким чином вся знімальна група виснажилася б від зйомок протягом такої тривалої години.

На даний момент ми не знаємо дати виходу третього сезону історії про Геральта з Рівії. Однак ми можемо бути впевнені, що ця інформація незабаром з’явиться, і все це завдяки тому, що зйомки майбутньої частини серіалу офіційно завершені.

Source link