TOPNews – Як нарізати гриби для сушіння? Вони не можуть бути тонкими для паперу. Практичний посібник із сушіння грибів 4 простими способами

105

Сушити гриби можна як мінімум 4 способами. Два з них не потребують електрики, але вам доведеться запастися терпінням. Наступні два способи сушіння підосичників чи моховиків потребують електрики, але вони набагато швидше. Але перед тим, як покласти сушені гриби в банку, ми порадимо вам, як нарізати гриби для сушіння, скільки годин потрібно сушити, наприклад, білі гриби і як їх зберігати, щоб зберегти аромат до 2 років. !

Зміст

Для сушіння придатні здорові гриби, зібрані в плетену корзину або у відро чи тканинний мішок. Вони настоюються у поліетиленовому пакеті і швидко псуються. У Польщі росте близько 1400 видів їстівних грибів, а 47 дозволено на продаж, пояснюють науковці з Університету природничих наук у Вроцлаві. Відомо близько 200 отруйних.

Почнемо з огляду зібраних чи куплених грибів. Ті, що мають сліди шкідників чи гнилі, краще відбракувати. Для сушіння ми вибираємо здорові гриби, в їстівності яких ми абсолютно впевнені. Потім гриби потрібно очистити. І ось важливе зауваження – Перед сушінням гриби не мититому що вони збиратимуть більше вологи, якої ми хочемо позбутися.

Як початківець грибник, збирайте тільки трубчасті гриби - з "сітка ''".
Як грибник-початківець, збирайте тільки трубчасті гриби – з «сіткою». pixabay.com

Почистіть гриби щіткою, віником або злегка вологою ганчіркою. Можливо точно. Можемо переходити до наступного кроку, а саме до нарізки наших білих грибів, підберезників або підосичників. Як нарізати гриби? Правила тут немає, хоча відомо, що чим товщі скибочки, тим довше сохне гриб.Source link