“ТРИБУНА” – СБУ викрила на Закарпатті корупційну схему ввезення автомобілів з іноземною реєстрацією

99


СБУ викрила на Закарпатті корупційну схему ввезення автомобілів з іноземною реєстрацією

Встановлено, що протиправний механізм організував інспектор митної посади «Косонь». Чоловік систематично вимагав у водіїв гроші за нестворення штучних перешкод під час оформлення автомобілів, які прибували з-за кордону в режимі тимчасового ввезення.
Вартість своїх послуг митник оцінював у середньому 300-500 доларів за автомобіль. Ціна коливалася в залежності від марки транспортного засобу. За оперативними даними, в середньому за тиждень через митний пост за цією схемою пропускали до 5 євроблів.
Організатора корупційного механізму викрили під час отримання частини неправомірної вигоди в розмірі 700 доларів за ввезення двох автомобілів. Раніше правоохоронці задокументували ще один факт отримання фігурантом 300 доларів за сприяння у ввезенні автівки з чеською реєстрацією.
Інспектору митної посади оголошено про підозру за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки чи отримання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.
Тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин справи.
Перевіряється причетність інших посадовців митниці до функціонування незаконної схеми.
Викриття зловмисників проводилося під процесуальним керівництвом Закарпатської обласної прокуратури.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Джерело https://trubyna.org.ua/novyny/sbu-vykryla-na-zakarpatti-koruptsiinu-skhemu-vvezennia-avtomobiliv-z-inozemnoiu-reiestratsiieiu/Source link