TV7+ Телеканал – “Наше місто” Дніпро – Новини Дніпра: Культурний фронт – потужна допомога армії

116

Новини

Новини Дніпра: Культурний фронт - потужна допомога армії

Війна змінила життя всіх українців. Багато хто виїхав з країни у пошуках безпечного місця. А хтось навпаки, лишився і почав волонтерити. У Дніпрі волонтерський рух розвитку чи не найсильніший. Завдяки підтримці мера Бориса Філатова «Культурна столиця» кардинально змінила свій формат роботи і спрямувала всі сили на допомогу переселенцям, сформувавши мережу шелтерів у нашому місті.Наш місто».

Згодом КУЩ почав діяти в русі мистецько-культурного напрямку, за допомогою якого вдається збирати кошти на допомогу військовим.

Так, серія благодійних концертів у рамках спільної програми “Безвіз Festival” біля метро на станції “Вокзальна” дала змогу придбати карету швидкої допомоги для 128-ї Окремої бригади ТрО та відкрити збір на карету для 93-ї бригади ОК “Схід” – наразі збір триває.

Благодійний концерт у рамках туру «На Часі» гурту Probassякі стали авторами легендарного треку “Доброго Вечора, Ми з України!”, ініціювавши збір коштів на ліки для Штабу Оперативної Допомоги КУСТ.

Проекція #ART_наступ під час благодійних арттолок та художніх вернісажів картин та витворів декоративно-ужиткового мистецтва, збиравши понад 700 000 на потреби військових БО БФ “Фонд Оборони Країні”.

А креативна Благодійна художня виставка “Неприйняття”де кожен мав можливість «вбити путіна», зібрала близько 100 000 гривень на потреби ЗСУ, а саме на придбання коптера та тепловізора для 44-ої окремої бригади.

“Міська рада зараз не може фінансувати такі заходи. Оскільки кошти зараз направлені на допомогу армії та переселенцям. Тому ми дуже вдячні нашим друзям, меценатам, міру Борису Філатову, голові штабу ТРВ Геннадію Корбану, за допомогу. Завдяки такій підтримці ми можемо організовувати культурні заходи та тим самим зібрати донати на потреби ЗСУ”, – сказав в ефірі “Інформоборона” на телеканалі ДніпроTV Григорій Гельфер.

Джерело https://tv7plus.com/nashe-misto-dnipro-novyny-dnipra-kulturnyj-front-potuzhna-dopomoga-armiyi/

Source link