TV7+ Телеканал – “Новини Закарпаття” – Укрзалізниця” запустила потяг із Києва на Закарпаття » Новини Закарпаття

109

Новини

Державна компанія Укрзалізниця запустила курсування поїзда сполученням Київ-Ясіня, який з’єднуватиме українську столицю та Закарпаття.

Про це стало відомо із офіційного повідомлення, яке опублікувала прес-служба УЗ. Відомо, що курсування поїзда під номером 55/56 сполученням Київ-Ясіня починається з 5 серпня, поїзд щодня відправлятиметься зі столиці о 15:02 та прибуватиме до Ясині о 07:11. У зворотному напрямку він відходитиме о 17:17 і прибуватиме до Києва о 09:52. Квитки вже доступні для продажу в касах вокзалів та онлайн.

Нагадаємо, що державна компанія “Укрзалізниця” передала новий модернізований вагон для київської міської електрички. Про це стало відомо з повідомлення, яке опублікував голова правління акціонерного товариства “Укрзалізниця” Олександр Камишин у соціальних мережах. За його словами, компанія планує замінити всі електрички на маршруті міської електрички у столиці. Він зазначив, що новий електропоїзд зроблено для комфортного та безбар’єрного приміського сполучення, з відремонтованими колісними парами, тяговими двигунами та всіма ключовими зубами. Вагони обладнані додатковими місцями для перевезення велосипедів, пасажири зможуть залишати свої відгуки про використання транспорту прямо в салоні QR-коду.

Джерело https://transkarpatia.net/transcarpathia/hot-news/159259-ukrzaliznicja-zapustila-potjag-iz-kiyeva-na-zakarpattja.html

Джерело https://tv7plus.com/novyny-zakarpattya-ukrzaliznyczya-zapustyla-potyag-iz-kyyeva-na-zakarpattya-novyny-zakarpattya/

Source link