У Шепетівці на приватизацію виставили приміщення у будинку побуту

1124

Органи місцевої влади передають нерухомість на приватизацію виключно через систему «Прозорро.Продажі». Потенційні покупці можуть обрати об’єкт й позмагатися за нього на е-торгах.

У місті Шепетівка Хмельницької області через систему «Прозорро.Продажі» пропонують приватизувати частину нежитлової будівлі. Це будинок побуту, який розташований на вулиці Соборності, 6. 

 

Комунальний об’єкт загальною площею 59 квадратних метрів включає:

  • кабінет № 406 з балконом (разом 22 кв. м);
  • кабінет № 407 (понад 22 кв. м);
  • місця загального користування (майже 15 кв. м).

Технічний стан — задовільний: є електрика, вода, каналізація, вентиляція, ліфт, телебачення, телефон та інтернет. Тут можна облаштувати офіс або надавати будь-які послуги населенню.

Початкова ціна продажу — понад 410 тисяч гривень. Аукціон відбудеться 11 червня. Охочі позмагатись за лот можуть подавати свої заявки до 10 червня.

Переваги приватизації через «Прозорро.Продажі»

Що дає приватизація комунальних об’єктів, які не використовуються? Громаді — можливість поповнити свій бюджет, а бізнесу — реалізувати свої ідеї. 

З початку повномасштабної війни органи місцевого самоврядування у Хмельницькій області провели понад 70 аукціонів з приватизації та заробили до своїх бюджетів більш ніж 62 мільйони гривень.

Цю статтю створено завдяки підтримці американського та британського народів через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Управління закордонних справ, Співдружності та розвитку (UKaid). Погляди та думки авторів, висловлені у цих публікаціях, не обов’язково відображають погляди USAID, уряду США, UKaid або уряду Сполученого Королівства.

" " " "