“Varta1 Львів” – Білорусь влаштувала провокацію на кордоні з Україною (ФОТО/ВІДЕО) — Варта 1

179

Білорусь продовжує підтримувати штучно створений міграційний кризу. Її влада навмисне створює умови для спроб незаконного перетину кордону мігрантами, тим самим влаштовуючи провокації.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

В одній із недавніх провокацій Білорусь підкинула на кордон із нашою країною нелегалів з Пакистану та Бангладеша.

«До таких провокацій прикордонники України спільно з іншими правоохоронними органами готувалися ще з минулого року, хоча найбільше страждають від цієї країни ЄС. Неодноразово наголошувалося, що суміжна країна може будь-якої миті направити потоки мігрантів у напрямку України», – йдеться у повідомленні.

У ДПСУ наголосили, що білоруські прикордонники та правоохоронці активно сприяють мігрантам у незаконних подорожах.

Так нещодавно прикордонники Житомирського загону затримали на державному кордоні групу нелегальних мігрантів вихідців із Південно-Східної Азії.

«Під час виконання завдань військовослужбовці Державної прикордонної служби помітили доріжку слідів, що веде з території Білорусі і одразу виявили та зупинили шістьох іноземців. Як з’ясувалося, вони громадяни Пакистану та Бангладеш. Затримані чоловіки повідомили, що територією Білорусі їх до кордону з Україною на автомобілі довезли особи у військовій формі, вони припускають, що це були представники прикордонної служби. Далі їм вказали, в якому напрямку йти», – додали прикордонники.

ФОТО: ДПСУ

Крім того, перебуваючи в Білорусі, мігранти контактували з представниками правоохоронних органів, які організовували їхній незаконний маршрут та покарали їм після незаконного перетину державного кордону зателефонувати та повідомити про своє місцезнаходження.

ФОТО: товари Білорусі (ДПСУ)

«Це підтверджується і листуваннями у месенджерах в іноземцях. За словами мандрівників, до цього вони безуспішно намагалися потрапити до Польщі також за сприяння білоруських правоохоронців», – повідомили у ДПСУ.

На даний момент із затриманими нелегалами проводяться відповідні заходи щодо перевірки. Зокрема, встановлюються всі обставини спроби незаконного перетину кордону та хто сприяв їм у такому подорожі.

[ad_2]

Source link

" " " "