Іран передавши росії ударні безпілотники, виготовлені за вкраденою у США технологією – ЗМІ — Варта 1

132

 

БПЛА використовувався для нанесення авіаударів під час війни у ​​Сирії

Фото: інформативне

Іран таки передавши Росії партію ударних безпілотників «Shahed 129».

Військова допомога відправлена ​​через Каспійське море, а далі через Астрахань і Волгоград буде доставлена ​​на кордон РФ з Україною.

Така інформація з’явилася у розпорядженні видання “Цензор.ні”.

Інші джерела ці дані поки що не підтверджують.

При розробці Shahed 129 за основу було взято безпілотників MQ-1 Predator (США) та Hermes 450 (Ізраїль). Іранський БПЛА, як стверджували розробники, може перебувати біля повітря до 24 години.

Довжина корпусу Shahed 129 складає 8 метрів, а розмах крил — 16 метрів. З бойовим навантаженням до 400 км безпілотник може розвивати швидкість до 150 км/год із радіусом польоту до 200 км.

“Shahed 129” може озброюватися протитанковими ракетами “Sadid-1” (копія ізраїльської “Spike-ER”) або високоточною бомбою з осколковою бойовою частиною “Sadid-345”. Сважається одним із найефективніших дронів на озброєнні Ірану.

БПЛА використовувався для нанесення авіаударів під час війни у ​​Сирії та для прикордонного патрулювання на східному кордоні Ірану. Однак в умовах повномасштабної війни «Shahed 129» раніше не використовувався, тому реальні характеристики безпілотника можуть відрізнятись від заявлених.

Читайте також

Броньований літак окупантів був назавжди приземлений розрахунком ПЗРК “Ігла”

Внаслідок вибуху, загинувши водій трактора

Військовий експерт закликав не нехтувати сигналами повітряної тривоги

Source link