ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ – Дошкільна освіта – важливий етап для цілісного розвитку дитини – Наталя Заболотна — Вінницька обласна військова адміністрація

34

Перший заступник Начальника ОВА Наталія Заболотна разом із народним депутатом України Іриною Борзовою та заступником директора Департаменту гуманітарної політики ОВА Володимиром Буняком 15 вересня взяла участь у зустрічі з науковцями, народними депутатами, представниками Міністерства освіти і науки, фахівцями освітньої галузі .

Під час зустрічі у Києві обговорили зміни до законодавства, стан дошкільної освіти, раннє розвиток дитини та роботу в регіонах за системою «Нова українська школа».

Дошкільна освіта є важливим етапом для цілісного розвитку дитини. «Mr.Leader» – Інноваційна система освіти дітей раннього та дошкільного віку.

Це бренд, який пробуджує лідерські якості у дітях з 2 до 12 років. Mr.Leader випускає продукцію, що розвиває у дітях такі навички, як креативність, комунікабельність, критичне мислення.

Електронне додаток «Mr.Leader» пропонує батькам цікаві активності для малечі.

«Вік до 3-х років, найважливіший період розвитку дитини, коли вона пізнає все, що її оточує і готова сприймати інформацію. Але наша система дошкільного навчання трішки застаріла. Необхідна модернізація системи дошкільного освіти та додаткові формати у доповнення до традиційних садочків – корпоративні садочки, садочки малих форм тощо. Наші діти – це майбутнє нашої України! Тому потрібно працювати та створювати сучасні умови для розвитку маленьких українців»,- наголосила Наталя Заболотна.

Джерело http://www.vin.gov.ua/news/ostanni-novyny/49809-doshkilna-osvita-vazhlyvyi-etap-dlia-tsilisnoho-rozvytku-dytyny-natalia-zabolotnaSource link