ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ – В області запрацював Гуманітарний хаб Вінницької громади для ВПО з інвалідністю — Вінницька обласна військова адміністрація

159

23 листопада Вінницька міська організація соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток» презентувала роботу «Гуманітарного хабу Вінницької громади для ВПО з інвалідністю».

Гуманітарний хаб створено у рамках проекту «Термінова підтримка ЄС для громадянського суспільства», що впроваджується ІСАР Єднання за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Багато внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю та їхні батьківщини відчувають певні труднощі в адаптації на новому місці, а особливо це актуально для дітей. Важливо, що у гуманітарному хабі працюють висококваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи.

Окрім індивідуальних консультацій, у хабі організовують арт-терапевтичні заняття для батьків ВПО з інвалідністю, а також розвиваючі заняття для дітей.

Зауважимо, що представники ГО «Паросток» також співпрацюють із низкою міжнародних фондів.

«Ми намагаємося розширювати спектр соціальних послуг, постійно удосконалюємо роботу у рамках взаємодії з нашими партнерами»– зазначила керівник громадської організації Ірина Саранча.

Варто наголосити, що одним із ключових пріоритетів сьогодення є посилення ефективної співпраці громадських організацій з органами місцевого самоврядування, донорами, волонтерами та громадськими організаціями, що можуть надавати гуманітарну підтримку людям з інвалідністю, які мають статус ВПО.

Джерело https://www.vin.gov.ua/news/ostanni-novyny/51149-na-vinnychchyni-zapratsiuvav-humanitarnyi-khab-vinnytskoi-hromady-dlia-vpo-z-invalidnistiu

[ad_2]

Source link

" " " "