ВІЗИТ ВІТАЛІЯ КЛИЧКА В НІМЕЧЧИНУ ТА БЕЛЬГІЮ

75

Політична та військова підтримка, інвестиції в українську економіку та допомога українським містам в критично складний зимовий період, повоєнна відбудова України – головні теми про які голова Асоціації міст України, мер Києва Віталій Кличко спілкувався в Європі з провідними політиками та колегами під час візиту в Німеччину та Бельгію.

Не може йтися про якусь «втому від війни» – каже Кличко на заході за участі Франка-Вальтера Штанмаєра, Президента Німеччини. Наша країна вдячна за фінансову, військову підтримку, але, наполягає мер української столиці, європейські партнери, демократичний світ повинні як ніколи об’єднатися навколо України. Бо загроза занадто велика, й це загроза – для всього вільного світу. Зустріч зі Штанмаєром та іншими провідними німецькими політиками відбулась під час великої німецько-української конференції муніципальних партнерств у Лейпцигу.

В Брюсселі разом зі своїм колегою – мером столиці Бельгії Філіпом Клозом Кличко відкривав Інвестиційний форум міста Києва, який відбувається другий рік поспіль у Брюсселі. А цього року форум зібрав майже 500 учасників. Результатами Брюссельської платформи, яку 15 європейських міст створили задля допомоги Києву на минулорічному форумі, вже є реалізація кількох проектів в столиці. – Зокрема, – в галузях медицини, транспорту, соціальної підтримки.

" " " "