“Волноріз” Одеса – На Одещині зафіксували продаж небезпечної харчової добавки

179

В Одеській області зафіксували продаж соняшникової макухи із міста Чорноморськ із сальмонелою. У разі продажу цієї продукції треба повідомити в управління.

При спробі вивезти вантаж до Німеччини знайшли Salmonella Rissen у соняшниковій макусі. Мова йде про товар RASFF від 25 листопада 2022 року №2022.6880 Експортер: ТОВ «РИСОІЛ Україна», вул. Транспортна, 28, м. Чорноморськ, Одеська обл., 68001) до Німеччини (одержувач: Haneberg & Leusing GmbH & Co. KG, Німеччина; імпортер: H.Bögel GmbH & Co. KG, Germany).

“У разі виявлення зазначеного вантажу в обігу просимо повідомити Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області, – закликали у повідомленні.

Зазначимо, що сальмонела викликає тяжке захворювання – сальмонельоз.

Для справки:

Зазвичай від моменту зараження до появи перших ознак інфекції проходить від 12 до 24 годин, але іноді цей період може становити від 6 годин до трьох діб. Часом у людини не з’являється симптомів хвороби, незважаючи на те, що в її сечі та випорожненнях можна виявити сальмонел. У цьому випадку лікарі ставлять діагноз «бактеріоносійство» та назначають лікування. Зазвичай сальмонельоз протікає у так званій локалізованій формі, тобто у вигляді гастриту або ентериту. У цьому випадку виникають такі ознаки:
– Досить різкий підйом температури;
– біль у животі, при чому больові відчуття локалізуються у його верхній частині;
– Тошнота;
– сильний озноб;
– Блювота;
– За кілька годин у хворого починається пронос;
– іноді у хворих спостерігаються помилкові позиви на випорожнення кишечника.

Через прискорений стілець і щедру блювоту у пацієнта може розвинутися зневоднення, для якого характерні такі ознаки:
– відчуття жажды;
– порушення свідомості (апатія та пасивність);
– брадикардія;
– Здуття живота;
– зниження артеріального тиску;
– висипання на шкірі;
– Профузний піт.

Більше новин на нашому телеграм-каналі: https://t.me/volnorezodessaДжерело https://volnorez.com.ua/na-odeshhini-zafiksuvali-prodazh-nebezpechno%D1%97-xarchovo%D1%97-dobavki/

[ad_2]

Source link

" " " "