“Волинь Post” – Чому потрібно терміново обновити свій iPhone*

67

Американський бренд Apple повідомив, що всім власникам техніки їхнього бренду слід терміново обновити свій гаджет. Це потрібно для безпеки своїх даних. У таких пристроях, як iPhone, iPad та Mac були знайдені дві вразливості, які можуть серйозно нашкодити конфіденційності користувача і, можливо, вже були використані зловмисниками. Вже осенью вийде новий режим безпеки на iPhone 13, а поки що слід обновити IOS до 15.6.1.

Одним з важливих переваг Apple є велика ступінь безпеки, за якою уважно слідкує компанія. Це помітно відрізняє бренд від інших, адже сторонники Apple впевнені, що особиста інформація, яка зберігається на смартфоні, захищена від нападів зловмисників. Бренд платитиме великі гроші хакерам, які знаходять проблеми в американських пристроях.

Два пробіли були в ядрі, а саме в центральній частині операційної системи та в програмному забезпеченні Apple WebKit, яке використовується для зображення контенту у веб-браузерах. Зловмисники можуть використовувати це, щоб отримати розширений доступ до пристрою та прослуховувати дані.

Слід бути обережним з незнайомими сайтами, адже кіберзлочинець може розмістити вредне ПЗ на вашому пристрої в той момент, коли ви користуєтесь, на перший погляд, безневинним сайтом. Про це зауважила компанія з інформаційної безпеки Sophos та додала, що незважаючи на рівень захищеності вашої техніки, все одно слід уважно стежити за тим, якими сайтами ви користуєтеся.

Операційна система iPhone та iPad повинна бути оновлена ​​до версії 15.6.1. Це оновлення закриває прогалини в операційній системі та забезпечує безпеку користування вашим iPhone та iPad. Якщо ви використовуєте комп’ютери Mac і ноутбуки MacBook, вам потрібно інсталювати оновлення для macOS під назвою Monterey 12.5.1.

Встановити оновлення можна у налаштуваннях у розділі «Основні > Оновлення програмного забезпечення». Якщо ви хочете, щоб ваш пристрій обновлювався сам, можна активувати автоматичні оновлення. Це корисно для підтримки операційної системи в актуальному стані та для захисту від уразливостей. Телефон буде автоматично оновлюватися в зручний для вас годину до останньої версії IOS та macOS.

При усуненні потокових проломів у безпеці компанія Apple посилається на підказки анонімного дослідника. Багато корпорацій виплачують винагороду за повідомлення про уразливість. Так само робить і компанія Apple, а винагорода за інформацію про можливі проблеми може сягати 2 мільйонів доларів. Така нагорода приваблює хакерів, тому вони дбайливо слідкують за уразливістю пристроїв та оперативно про них повідомляють виробнику. Інформація про можливості атаки дуже цінна, деякі з них також продаються на чорному ринку. Потім їх цілеспрямовано використовують спецслужби, злочинці чи розробники програм для стеження.

У iPhone 13 є значна кількість додаткових функцій безпеки, які можуть привабити тих, для кого конфіденційність особистих даних є особливо важливою. А також незабаром бренд обіцяє додаткову технологію, яка захищатиме від шпигунських програм.

Купити захищення Айфон 13 з останньою версією IOS можна вже зараз в Україні. При пошуку найвигіднішої ціни слід звернути увагу на магазин eStore. Консультанти компанії можуть додатково вас проконсультувати та допомогти з вибором гаджета. Щоб переглянути ціну, зайдіть на сайт eStore.ua в розділ iPhone.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтесь до нашого каналу Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Twitter та Instagram.

Якщо Ви зауважили помилку, виділити її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію

Source link