Гирьовик-переселенець, який живе і тренується у Луцьку, виборив золото на чемпіонаті Європи.

163

Євген Нескреба приїхав до Луцька з рідної Волновахи через повномасштабне вторгнення Росії в Україну. На Волині чоловік продовжує займатися гирьовим спортом, а нещодавно став золотим призером чемпіонату Європи.

Про це повідомляють в Асоціації гирьового спорту України.

Відкритий чемпіонат Європи з гирьового спорту з 8 по 11 грудня 2022 року відбувався у польському Жешуві. На змаганнях виступило близько 150 учасників із 16 країн.

Команду України представляли 17 спортсменів.

Серед чоловіків категорії еліт у поштовху гірі протягом 60 хвилин серед майстрів нагороду найвищого ґатунку у скарбничку збірної приніс Нескреба Євген.

У командному заліку збірна команда України посіла друге місце, випередивши команду Польщі, і пропустила вперед тільки більшу чисельну збірну Італії.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтесь до нашого каналу Telegram!

Якщо Ви зауважили помилку, виділити її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію