“Волинь Post” – У Луцьку сестрички-двійнята продають саморобні іграшки та печива, щоб допомогти ЗСУ. ФОТО, ВІДЕО

106

У неділю, 7 серпня, на вулиці Лесі Українки дві сестрички самостійно організували ярмарки для збору коштів у підтримку ЗСУ.

Мама дівчаток Альона Присяжнюк розповідає, що діти давно хотіли долучитися до допомоги нашим Збройним силам, проте не знали, яким чином можуть це зробити, – повідомляє ІА “Конкурент”.

«Одного разу від нудьги діти почали робити саморобні іграшки, малювати малюнки. А потім у них виникла ідея вийти до центру Луцька і спробувати продати ці речі, а зароблені кошти передати на ЗСУ», – розповідає мама дівчаток.

Тож, розповідає жінка, окрім хенд-мейду, діти спекли ще й печиво та вирішили вийти зі всім цим на вулицю Лесі Українки.

«За дві годинки у суботу, 6 серпня, ввечері їм вдалося заробити 2063 гривні. Ми плануємо на День Незалежності так само вийти. Після того підемо до «Ангару» і віддамо всі зароблені кошти», – додає Альона Присяжнюк.


У Луцьку сестрички-двійнята продають саморобні іграшки та печива, щоб допомогти ЗСУ.  ФОТО, ВІДЕО

Жінка каже, що діти надихнулися завдяки небайдужості лучан. Адже, зазначає, що якби ніхто нічого не купував, то в них би опустилися руки. Проте активність людей надихає десятирічних двійнят Мілану та Євелину ще більш активно долучатися до допомоги Збройним Силам України.


У Луцьку сестрички-двійнята продають саморобні іграшки та печива, щоб допомогти ЗСУ.  ФОТО, ВІДЕО

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтесь до нашого каналу Telegram!

Якщо Ви зауважили помилку, виділити її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію

Джерело http://www.volynpost.com/news/208293-u-lucku-sestrychky-dvijniata-prodayut-samorobni-igrashky-ta-pechyva-schob-dopomogty-zsu-foto-video

Source link