“Всі новини СТС” – Новий мобільний застосунок «MineFree» дбає про безпеку громадян

58

«MineFree» (Без мін) – це мобільне застосування, розроблене волонтерами благодійної швейцарської організації Free Ukraine (Вільна Україна) за підтримки Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС).

Призначення «MineFree» – підвищення рівня захисту цивільного населення від небезпечних вибухових пристроїв, можливість повідомлення про виявлення боєприпасів та інформування про території, що несуть потенційну загрозу для населення.

З початку російської агресії працівниками ДСНС вилучено понад 176 тисяч вибухонебезпечних предметів на території нашої держави. Однак, незважаючи на зусилля рятувальників, понад 30% території України зараз вважається потенційно забрудненою різними боєприпасами та вибуховими пристроями. Щодня мешканці міст та селищ наражаються на опасность через залишену або використану врагом вибухонебезпечне зброю на вулицях, уздоріжжях, лісах, полях, річках, озерах тощо. Багато людей повертаються у рідні домівки та місця, проте умови життя змінилися, і про це необхідно пам’ятати.


Завдяки застосунку «MineFree», кожен, хто встановить його на свій мобільний в Україні, матиме можливість:

– переглянути карту, на якій позначено потенційно небезпечні території, згідно з даними ДСНС.

– отримати сповіщення у разі наближення до небезпечного об’єкту.

– ознайомитися з довідником ДСНС, який має фото та опис вибухонебезпечних предметів.

– повідомити про виявлення вибухонебезпечних чи підозрілих предметів.


Для зареєстрованих користувачів у застосунку розроблена спеціальна електронна форма з фото, описом, адресою та геолокацією. Ця інформація одразу надходить до рятувальників, що забезпечує оперативне реагування ДСНС та подальше знешкодження таких предметів.

Більше про весь функціонал можна дізнатися з сайту www.minefree.info

Цей проект відбувся завдяки підтримці фахівців ДСНС. Застосування розроблене в максимально зручній формі для використання громадянами різних вікових категорій. Дизайн та інтерфейс застосунку впровадили агенції Grape та Axicube, а концепцією та розробкою займалися компанії Eleken та Quantumobile. Розробники застосування планують постійно удосконалювати його можливості.

Благодійна організація Free Ukraine (Вільна Україна) вдячна всій команді ДСНС та своїм партнерам за роботу та співпрацю для досягнення спільної мети – України «без мін».

Легкий та зрозумілий у використанні мобільний приклад може допомогти убезпечити Вас та Ваших близьких. Завдяки «MineFree» Ви також зможете внести свій внесок у розмінуванні України.

Застосування можна завантажити з App Store та Google Play.

Завантажуй новий мобільний приклад «MineFree». Будь пильним. Тримайся подалі від мін.

dsns.gov.ua

Source link