“Є ye.ua” – «Хрещення. Становлення. Перемога»: питання державності та національної ідеї обговорили у Хмельницькому | Новини Хмельницького “Є”

115

Суспільно-наукову платформу провели за участю політики, громадські діячі, краєзнавці, історики.

Сьогодні, 28 липня, у День хрещення Русі, Україна вперше відзначає День Української Державності. Напередодні у Хмельницькому університеті управління та права імені Леоніда Юзькова відбулася суспільно-наукова платформа під назвою «Хрещення. Становлення. Перемога», ініційована обласною радою та науковцями краю.

Як повідомляє прес-служба Хмельницької обласної ради, це новий формат заходу, який об’єднав представників різних сфер краю. Під час заходу було проведено кілька панельних дискусій, у яких взяли участь політики, громадські діячі, краєзнавці, історики. У своїх промовах акцентували на тому, що саме сьогодні нашій державі треба наголошувати на питаннях утвердження державності у поєднанні з ключовими цінностями – національною ідеєю, релігією, національною безпекою та територією, мовою та ЗСУ, тоді перемогу над російським агресором буде здобуто якнайшвидше.

За вагомий внесок в утвердження української державності Віолета Лабазюк нагородила пам’ятними відзнаками низку відомих статей краю. Фото: km-oblrada.gov.ua

В рамках суспільно-наукової платформи з нагоди свята за вагомий внесок в утвердження української державності Віолета Лабазюк нагородила пам’ятними відзнаками ряд відомих статей краю – представників духовенства, капеланів, військових, волонтерів та громадських діячів.

Джерело https://ye.ua/syspilstvo/60096_Hreschennya_Stanovlennya_Peremoga___pitannya_derzhavnosti_ta_nacionalnoyi_ideyi_obgovorili_v_Hmelnickomu.htmlSource link